Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tehetek, hogy a párom ne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetek, hogy a párom ne dühöngjön?

Figyelt kérdés

5éve vagyunk együtt, de egy ideje elmúlt köztünk a szerelem. Februárban lett rossz minden, elvesztettem a munkahelyemet és ő tartott el, azután elhunyt az apukája. Nehéz időszakokon vagyunk túl. Most már dolgozom, de mindig azt hallom hogy ò többet keres és még mindig ő tart el engem. Közös kasszán vagyunk, nem telik el hét hogy ne kérdezné meg még mennyi pénzünk van, sajnos volt idő mikor nélkülöznünk kellett és akkor az én szüleim segítettek. Megérteném, ha úgy kérdezné hogy tényleg érdeklődik, de inkább úgy kérdi mintha költekeznék erre-arra. Mindig én osztom be a pénzt és őszintén sose segít itthon semmit se, azonkivül hogy levágja a füvet meg megmetszi a bokrot.

Van madárpókja, 2 cicája, patkánya az összesről én gondoskodom, valami kell neki én futkosok. Nagyon elegem van.

Péntek óta beteg vagyok, ma itthon voltam 38fokos lázzal, hazajött és ki volt akadva hogy semmit nem csináltam. Sose veszi észre hogy tiszták a ruhái, mindig van mit enni, meleg vacsora várja haza stb.

Ma tejbegrízt kért, mire hazaért az egész kihűlt és összeállt azért is én vagyok a hibás. Kiment a kertbe ordibálni, hogy én egy trehány undorító k.rva vagyok, koszos a lakás és egész nap nem csinálok semmit. Pedig ma is elmosogattam és a munkám mellett itthon is rend van. Attól hogy beteg vagyok és rendetlenség van arról ő is tehet. Mindig az a kifogása, hogy ő itthon sincsen.

Reggel majdnem egyidőben megyünk el dolgozni, 3ra hazaérek, elmegyek vásárolni mire megfőzök már itthon is van. Akkor nem lehet mosni, se porszívózni mert hangos. Hétvégén szintúgy ezért hisztizik.

Mit tehetek? Most is sírok, hogy 38fokos lázam van és hazaér csak annyit tud hogy megalázzon.


2022. júl. 18. 18:35
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Most meg kiköltözött a kanapéra, hogy ma ott alszik
2022. júl. 18. 18:39
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Én csak azt nem értem, hogy mi a jó francnak vagy együtt egy ilyen alakkal.
2022. júl. 18. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
83%
Van valakije és hamarosan szakítani fog. Ezért ilyen veled. Semmit sem tudsz már tenni
2022. júl. 18. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Nos, én nem is akarnék tenni semmit azért, hogy ne dühöngjön. Max. dobálnék rá pár db Xanaxot, közben meg azon gondolkodnék, hogy most, vagy reggel lépjek le és hová.
2022. júl. 18. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
92%

Sokszor leírtam már ezt ezen az oldalon, de azért leírom még egyszer!


Esküszöm, ti nők nem vagytok normálisak!

2022. júl. 18. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó, pontosítok, vannak nők akik nem normálisak. Normális nő eleve össze sem jön idiótákkal, vagy ha mégis, akkor kérdések nélkül lelép tőlük.
2022. júl. 18. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
#5: Kivételesen egyetértek, azzal a kiegészítéssel, hogy némely nők nem normálisak.
2022. júl. 18. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
87%
Te fejbe vagy beteg de nagyon hogy ilyennel együtt vagy...vizsgáltasd ki magad...szanalom az ilyen nő, semmi tartás nincs benne szolgalelkű naiv.
2022. júl. 18. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Komolyan nem értem az embereket. Van egy sz*ar kapcsolata és ahelyett hogy kilépne belőle jönnek ide sajnálkozni meg hisztizni. Szakíts vele és kész. Nem veszed észre hogy erre hajt? Hogy te mond ki a végét ne ő? Ha meg ennyire bamba vagy akkor maradj vele és szenvedj.
2022. júl. 18. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Már mindent leírtak előttem. Rég szakítanod kellett volna vele, vagy inkább össze se jönni. Amúgy most tényleg arra játszik, mert tudja, hogy mindent eltűrsz neki, nem akarsz szakítani, de ő meg szabadulna, mivel van már neki más.
2022. júl. 18. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!