Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan segíthetnek neki?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


A párommal egy éve vagyunk együtt, kb 8 hónapja együtt is elunk. Nagyon közel állunk egymáshoz, bennsoseges a kapcsolatunk, nincsenek egymás előtt titkaink.

Én olyan családból jövök, akik nyíltan vészelték a szexről és a szexualitásról, emiatt soha nem éreztem kellemetlenül magam, amikor a parjaimmal is beszeltunj ezekkel a témákról vagy ha szerettem volna valamit kipróbálni/máshogy csinálni.

A párom viszont elég konzervatív családban nőtt fel ilyen szempontból és meg mindig érzem, hogy nem tud teljesen feloldodni szex közben illetve kissé kényelmetlen neki erről w témáról beszélnie.

Hogyan tudnék ezen segíteni neki? Próbálkozom és reméltem, hogy idővel talán változik ez a dolog, de egyelőre még nem igazán lett jobb a helyzet.


2022. júl. 18. 19:12
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
Fekvő rendőr?
2022. júl. 18. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%
Ki a nő?
2022. júl. 18. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
0%
Kicsit itasd le vagy "szippantson" lazítót, de aztán meg ne bánd rugalmas-aktívságát:DDD
2022. júl. 18. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Én vagyok a no.

Örülnek valami hasznos válasznak is.

2022. júl. 18. 22:21
 5/9 anonim ***** válasza:
0%

Hát bocs , kimaradtak ilyen lényeges információk.

Én azt hittem , hogy a férfi írt be , hogy a nője fekszik mint egy darab fa( fekvő rendőr)


Erre senki nem számított => egy prüd ferfi

2022. júl. 18. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Teljesen mindegy, hogy mi a nemünk. Mindenesetre gratulálok, négyből három nulla pontos válasz…
2022. júl. 18. 23:01
 7/9 anonim ***** válasza:
0%

Ha a pia se lazítja el meg te sem, akkor te vagy a stressz okozója egészen biztosan, téged kell lecserélni vagy jól átmaszkolni kívánatosra, hiszen a maci se ront a málnásba, ha nincs ott semmi kívánatos csak valami morzsa éhségcsillapításnak...tudod, gyerekként is kín sokaknak a spenót, de meg kellett enni, téged meg neki őt "tenni";)


Esetleg ugrasszad rá barinődet, te nyitott amazon:)


Itt csak egy nullás kérdező van szerintem, aki azt várja, hogy mi kívánatossá tegyük őt látatlanban:DDD

2022. júl. 19. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Nincs semmi baj azzal, hogy ne kívánna, elég jó no vagyok, bőven az átlag felett.

Látom, a férfiak nagy százaléka itt erősen hiányolja azt a tulajdonságot, hogy magas/fejlett érzelmi intelligencia.

2022. júl. 19. 11:00
 9/9 anonim ***** válasza:

8

Lehet, te jó nőnek tartod magadat és környezeted kedveskedik feléd ebben támogatva, de lehet ő erre "nem áll fel" teljesen, mert nem vagy ideálja...érthetőbben, nem mindenki szereti a pumpaszájat például...


Ha valamit nem kíván az ember, azt érzelmi intelligenciával sem fogja..., mit nem értesz ezen?

Talán kérdezz rá erőszakosan, hogy tetszel e neki és mi igen, mi nem, a nem részek miért...a vágy kívánásból születik.

2022. júl. 19. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!