Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is megalázó helyzetbe hozott? A barátommal közösen mentünk nyaralni. Ettünk és valahogy feljött vmi szexuális téma. Erre a barátom sz..pást imitalva lehúzta a fejemet oda. Láttam, hogy a legjobb barátja is zavarba jött,de még a többi

Figyelt kérdés

asztalnál lévők is.Vagy a másik, azt is viccnek szánta, de azt mondta szintén vmi szexuális dologra, hogy semmi baj, én úgyis szeretek szendvicsben lenni.

Nőként ez nektek belefer ?..


2022. júl. 19. 15:10
1 2
 11/17 Sunshinedoll ***** válasza:
100%

Szerintem alap egy kapcsolatban, hogy a partner nem hoz kellemetlen vagy kínos vagy megalázó helyzetbe mások előtt vagy pl. nem áll le veled vitatkozni mások előtt - a vitával megvárja, míg hazaértek.

Egy ilyen húzás nemcsak - ahogy írtad - megalázó, de mérhetetlenül óvodás és gyerekes, nem mellesleg dehumanizáló is.

2022. júl. 19. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Igazatok van. Megpróbálom valahogy elfelejteni ezt az embert
2022. júl. 19. 16:37
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ezt kell tenned!
2022. júl. 19. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
35%
Hát mi egy kicsit őrültek vagyunk az orál imitálása nem zavarna a szendvicses dolgát meg hülyeségnek venném és kinevetném. Szerencsére nekünk a baráti körünk sem szeppen meg ilyesmi hülyeségeken. De hát nem vagyunk egyformák ha neked ez nem felel meg hagyd el és kész.
2022. júl. 19. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
Az első ilyen sz*pás imitálásnál úgy heré*n ütöttem volna…
2022. júl. 19. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%

Haverok elott akart volna vicces vagány lenni.

Éretlen, de nagyon.

2022. júl. 19. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
91%

Ez nem vicces, hanem éretlen idióta viselkedés.


Szakítanék vele, mert ez nem oké.


Nekem nincsen bajom az alárendelt szereppel, szeretem, amikor a párom magára szorítja a fejem, vagy kérdezés nélkül elkap és keményen megcsinál (elnézést, de olyankor az az) - KETTESBEN. Szinte bármit megtehet velem, mert élvezem.


Viszont, ha nyilvánosan imitálná, hogy szpat, ott helyben kidobnám, mert nyilvánosan ne alázzon meg.

2022. júl. 20. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!