Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit kezdhetnék a kapcsolatommal?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kezdhetnék a kapcsolatommal?

Figyelt kérdés

30 éves nő vagyok. Alapvetően soha nem volt úgy igazán normális kapcsolatom(elhanyagolás, lelki-fizikai bántalmazás stb) volt jelen. Jártam az elmúlt kb. 2,5 évben emiatt, meg a régi traumáim miatt terápiára is, hogy viszonylag normális életem lehessen.


A mostani párommal úgy kerültünk össze, hogy tavaly decemberben rám írt. Egyébként össz-vissz 2 hónapig voltunk munkatársak 2020-ban, végül egymás után felmondtunk és ment mindenki a dolgára. Az ismerkedős időszak alatt rengeteget írogattunk egymásnak. Közben ő év elején munkahelyet váltott. És ami olyan jól indult mára úgy érzem, hogy egy kalap sz@r. Én normál heti 40 órában dolgozom, ő váltott műszakban és folyamatos munkarendben(3 nap munka, 3 nap szabad és a munkanapok is hol nappalos, hol éjszakás). Állandóan fáradt, ráadásul úgy dolgozik pár hónapja, hogy a hét első és utolsó kb. 2-3 napján van beosztva a közepe meg szabad. Én meg akkor dolgozom. Alig van idő beszélgetni, mert vagy alszik(valamelyikünk), vagy dolgozik, vagy mással kell foglalkoznia.


Viszont ami betett nálam az az, hogy talán múlt héten kb 5 napot nálam volt, abból volt 3 nappalos jelenléti műszakja és csütörtökön meg hazament mint aki jól végezte dolgát úgy, hogy legközelebb meg vasárnap kellett volna dolgoznia.


Volt hogy felhoztam az összeköltözés témát, de ő nem akar összeköltözni.

Még februárban volt olyan is, hogy 3x is szóba hozta a gyűrűt, de később meg azt, hogy esze ágában sincs. Ímmel-ámmal szóba kerültek komolyabb témák is, de igazán nem merek erről vele most beszélni, egyrészt nem rég kerültek szóba, másrészt meg kell várni még egy hagyatéki tárgyalást is(apukája meghalt év elején) és addig meg nyugton akar maradni.


Most úgy érzem, hogy tök feleslegesen jártam terápiára, mert minden ugyanolyan sz@r mint volt. Én magamról úgy gondoltam, hogy a régi traumáimat amit fel kellett dolgoznom, azt megtettem. Most itt ez az elköteleződési probléma.

Lassan ott tartok, hogy inkább keresek egy másik pszichológust és ezzel a témával folytatom a munkát. De ez is olyan igazságtalan. Én menjek pszichológushoz, mert ő nem akar elköteleződni.. És nem mond semmit, hogy x eseményt várjuk meg és utána megbeszéljük.


2022. júl. 20. 14:00
 1/4 anonim ***** válasza:
92%

Nem hiszem, hogy szükséged lenne pszichológusra. Most úgy látom, egész hamar felismerted, hogy a hiba nem a te készülékedben van, sőt azt is látod, hogy félvállról vesz. Nemhogy nem köteleződik el.


A munkarendetek miatt eleve nehéz ezt a kapcsolatot összeegyeztetni, a srác meg marhára nem is törekszik rá, hogy a szabadnapjain veled legyen. Gyűrű szerintem marha korai.


Lehet így kívülről megítélve túlságosan egyszerűen látom a dolgot, de én egyszerűen csak továbblépnék és keresnék másik kapcsolatot, akivel jobban passzoltok és ennyi.

2022. júl. 20. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Mennyire tartalmasak a programjaitok?


Ez a munkarend erősebb kapcsolatot is megtépáz.

2022. júl. 20. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Az a baj, hogy nem igazán tartalmasak. Összesen 4 alkalommal volt olyan, hogy tesójával, haverjaival összeröffentünk és ilyen beszélgetős-iszogatós-társasozós este volt. Egyszer voltunk koncerten. Lett volna egy másik is, de azt vagy nem tudta vagy nem akarta elintézni, hogy szabad legyen(a másik nagyon nyári szabadságolások közepette volt, ráadásul Bécsben és így egyedül kellett mennem - egyébként meg így is élveztem xD).

Kivégeztünk még egy sorozatot is.

És ennyi volt eddig a program.

Augusztusban azért az összes hétvégéje szabad lesz, de ezzel se vagyok kisegítve. 3 esetleg 4 szabadnapja is lesz egyben egy héten, de úgy, hogy előtte meg éjszakás volt. -1 nap, mert akkor alszik egész nap.

2022. júl. 20. 15:04
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

2es vagyok a baj h mostanában az alvás prioritást élvez és az Szent és sérthetetlen.

Tény fontos és kell a alvás, de nem dől össze a világ ha mondjuk néha munka után 3 órát alszik és találkoztok. Pláne úgy h az utána lévő nap is szabad neki

2022. júl. 20. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!