Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 24 éves szűzlány vagyok. Két...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

24 éves szűzlány vagyok. Két hónapja van egy fiú kapcsolatom, de, semmi komolyabb köztünk még nem történt. mikor lenne aktuálisa közelebbi kapcsolatunk? pl a szexre gondolok.

Figyelt kérdés
2022. júl. 24. 20:04
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

amikor te úgy érzed!

23 éves szűz lányként volt egy 5 hónapos kapcsolatom, ahol csak petting volt és nagyon örütem hogy nem feküdtem le vele. most 25 éves fejjel van egy egyéves kapcsolatom, vele 1 hónap után petting volt és 2,5 hónap után szex. tényleg nem az időn múlik, hanem azon, hogy te készen állj

és ne érdekeljen, ha a pasi erőszakos vagy nyomul (sajnos nekem az exem érzelmileg zsarolt az egész szex dologgal)


ha te magad sem tudod hogy mire vágysz, kezdjétek el pettingben egymás testét felfedezni. érezni fogod, hogy tetszik, nem tetszik, mik a határok

2022. júl. 24. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
2022. 07. 26. 14:20 - 14:50
2022. júl. 24. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
66%
Amikor úgy érzed, hogy megfelelő az alkalom és megbízol a másikban annyira, hogy együtt legyél vele. Illetve természetesen az is fontos, hogy meglegyen a vágy kölcsönösen és kívánd őt testileg.
2022. júl. 24. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Amikor nem csak a hónaljkutyád izzad, hanem a "borzasod" is:))
2022. júl. 24. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
19%
Meleg a srác lehet.. aki hozzád sem ér ennyi idő után attól jó és rendszeres szexet se várj később..
2022. júl. 24. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
58%

5# vagy csak inkabb turelmes, mert tudja h szuz?

Ne legyel mar ennyire balfasz

2022. júl. 24. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Igen tudja, mert elmondtam neki. Azt mondta tudomásul vette, de engem akar feleségének. Lehetséges hogy nem kellett volna elmondanom hogy még érintetlen vagyok. Voltak köztünk csókok, ölelések, de még szexre nem került sor. Én arra várok, hogy ezt Ő kezdeményezze. Vagy egy nő is kezdeményezheti ezt?
2022. júl. 25. 09:36
 8/12 anonim ***** válasza:
6. Neked még nőd sem volt..
2022. júl. 25. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

#7

Dede, jobb elmondani. Sok szempontbol, de az egyik pl hogy így sokkal figyelmesebb lesz.

A petting kezdeményezést szerintem várd meg. Viszont a szexről magáról utána szerintem mar lehet beszélni. Neki is fontos tudni, hogy benne lennél

2022. júl. 25. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
0%

Hogyha két hónap alatt még petting sem volt, az gáz, és semmi köze hogy várni akar.


A lószrt, az hogy veled nem szexel, nem jelenti azt h egyébként sem.

2022. júl. 25. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!