Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem merem elmondani hogy kirúgtak?

Figyelt kérdés

Tervben volt a felmondásom egyébként. Külföldre is októbertől akartunk menni mivel nekem a jogsiból van vissza.


Külön kasszán vagyunk tehát a jogsit eddig is én fizettem, kaját ki így ki úgy.


Hazudni nem akarok,de félek mit fog mondani.



2022. júl. 25. 17:35
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
* kirúgtak = nem hosszabbították meg a próbaidőm
2022. júl. 25. 17:36
 2/18 A kérdező kommentje:

Igazából szeptember végéig maradhatok, mert pont szabin vagyok.


Szóval nem tudom a jogsira fókuszálják, mert munka mellett nem tudok menni és lefog járni ://

2022. júl. 25. 17:39
 3/18 anonim ***** válasza:
91%
Te tudod mennyire bizhatsz meg a parodban hogy kiröhög e, számonkér e, rugdos e majd dolgozni, mennyire élne vissza a helyzettel vagy mennyire nem.
2022. júl. 25. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
26%
Hány éves vagy?
2022. júl. 25. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

Eddig is sokat segített nekem, a jogsit is mondta segít bele fizetni csak haladjak vele de a munka miatt nem tudok menni csak szombatonként 2 hetente mert nem mindig ér rá az oktató se.


23 éves vagyok

2022. júl. 25. 17:41
 6/18 anonim ***** válasza:
29%

Melyik megye?

Lehet tudnék munkát!

2022. júl. 25. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
86%
De gyorsan találhatsz az interneten is!
2022. júl. 25. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

Igazából az frusztrál a legjobban, hogy ígyis szivatva voltam rendesen.

Egyik csajt meghallottam h azt mondja " akkor én biztos nem csinálok semmit, majd dolgozik ő ha már úgyis elmegy"


Pedig nem akartam menni most.


Heves megyében lakok. Bpre jártam.

2022. júl. 25. 17:49
 9/18 anonim ***** válasza:
Győr-Moson-Sopron megyéből írtam!
2022. júl. 25. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
92%
Hogy akartok ti belevágni egy külföldi életbe együtt, ha ezt sem vagyok képesek kommunikálni? Az azért,,kicsit" nagyobb volumenű dolog, hatalmas érzelmi hullámvasút (tudom, mi is éppen ebben a folyamatban vagyunk). Ott aztán végképp bíznotok kell egymásban
2022. júl. 25. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!