Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ilyen fokú megszállottság...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen fokú megszállottság normális?

Figyelt kérdés

Úgy érzem ez már nyomasgyakorlas a részéről rám hogy adjam be a derekam.


Szeretne házasságot ezzel nincs baj. Tudja hogy én se vagyok ellene később.


Állandóan ha hozzám bújik " gyere csináljunk gyereket", a tv-ben ilyen menyasszonyi ruhás műsort néz minden nap, állandóan vagy a gyerek, vagy a házasság a téma..( fekszünk tvzunk egyszercsak elkezdi h mikor veszem el, úgy lenne a feleségem, szeretem e stb)..


Úgy érzem h a kozeledést is csak a gyerekgyartas miatt kezdeményezi, nem azért mert vágyik rám ( persze élvezi legalábbis nem tűnik megjátszásnak) de pl kézzel csinálja es mikor szólok h kicsi szünet akkor azt mondja elvezz belém, mondom nem mert nincs gumi akkor kinegy és kész, de csak felhúz és sose veri már ki mint régen.. tehát vagy beléélvezek vagy ennyi..nagy ritkán max zuhany alatt 10mp alatt kiveri de csak ott..


2022. júl. 27. 13:56
 1/7 anonim ***** válasza:
87%
Kiábrándíto.de ugyse hagyod el inkabb elveszed. Minek irogatnak ilyenek a gyk ra
2022. júl. 27. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
88%
Mindketten kiábrándítóak vagytok.
2022. júl. 27. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem normális.
2022. júl. 27. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
89%

Ha elvenné, de el se veszi, meg se dugja, gyereket se gyárt neki, tovább megyek, kondomot se vesz. Viszont hisztizik, mert a depressziós 30as barátnője, akit évek óta itt szíd, szerinte nem takarít rendesen, nem elég kedves a drága anyóssal, mert nem díszíti ki neki a házat, meg nem is főz neki és egyébként is, csak a telefont nyonkodja, miután a két munkahelyén helyt állt. Mindeközben barátunk a családi vállalkozásban alibizik, valami szánalom pénzért, ha nem épp ingyen.

És közben csak húzza a nő idejét. Amúgy a nő is egy idióta, ha erre tovább időt fecsérel. Gyereket lehet gyártani egy kósza éjszakán is, nem kell hozzá, hogy bárki a nevére vegye.

Csak, kényelmesebb elhinni, hogy ez a díszcsődör egyszer normális lesz.

2022. júl. 27. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
74%

Nem, ez rettenet erőszakos dolog. Ezt úgy írom, hogy mi együtt élünk évek óta, és még nem vagyok feleség.

A helyedben nem venném el, de nem is szexelnék gumi nélkül, az tuti. Nagyon erőszakos a barátnőd. Én nem is tudom, az ilyen nőknek hol az önbecsülésük. Elmenne a kedvem a kapcsolattól is, főleg ha már szexmegvonással büntet (ha már gyerekkel zsarolni nem tud). Szakítanék, és megmondanám, hogy a következő palijával ne legyen ilyen rohadt követelőző, különben a kutyának se fog kelleni.

2022. júl. 27. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
81%
Fújj b+
2022. júl. 27. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Mondom nőként.
2022. júl. 27. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!