Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítani fog ha nagyon szeret de megharagudott és nem válaszol?

Figyelt kérdés
Nem megcsalásról van szó, csak nem tartottam be amit ígértem. Elmondtam neki az okát is. Mondta, hogy nagyon szeret, de amúgy ignorál. 1 éves kapcsolatról van szó

2022. júl. 28. 15:04
 1/5 anonim ***** válasza:
87%

Kapora jott neki a támadasi felulet valszeg.

Ha vki vkit ignoralninakar akkor pont jol jön az, ha van mibe belekotni.

2022. júl. 28. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
74%

"Mondta, hogy nagyon szeret, de amúgy ignorál. "


Tehát gyakorlatilag nem az van amit ő szeretne vagy nem csináltál meg valamit amit kért és ezért érzelmileg zsarol vagy manipulál.


Nem tudom, hogy miről van szó, de ez nem szép dolog.


Érthető persze, hogyha valamit megígérnek és nem tartják az rosszul tud esni, de a kérdésből nem derül ki, hogy miről van szó és nem is így kellene lereagálni az ilyesmit.

2022. júl. 28. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Ilyet nem csinál egy olyan partner aki tényleg szeret. Ha hirtelen belegondolok hányszor rakhatta volna ki a párom a szűrömet az elmúlt 12 évben?!!!

Ez egy indok volt arra, hogy kilépjen a kapcsolatból és egyben rád is hárította ennek felelősségét. Lehet hogy azt akarja, hogy pincsi módjára megalázkodjál és menjél bocsánatot kérni és ígérgetni, de ehhez tudni kéne pontosan mit is hibáztál.

2022. júl. 28. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

#3-al értek egyet.


Ennek a fele sem igaz.


Ha valóban szeret akkor ilyet nem csinál.


Ha valaki valóban szeret, akkor megbeszéli a problémákat és megoldást keres, nem pedig úgy viselkedik mint egy gyerek.

2022. júl. 28. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, hogy mit ígértél és miért nem tartod be.
2022. júl. 28. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!