Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális ha barátnőmet zavarja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális ha barátnőmet zavarja,hogy mikor megyünk az utcán ránézek más nőre?

Figyelt kérdés
úgy veszem észre ő is észre vesz másokat mikor megyünk és talán azt figyeli hogy nézek e mást... Nyilván nem oda fordulok hanem előre nézve veszek észre más embereket,hogy vélekedtek efelől? azt mondja hogy kishitű..

2022. aug. 1. 06:32
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
64%

Nem normális, nem közlekedhetsz becsukott szemmel. Az probléma lenne, ha megbámulnál, utánanéznél valakinek, de ha jól értem nem erről van szó.

Az, hogy önértékelési problémája van, azt kezelje; ha egyedül nem megy, pszichológussal.

2022. aug. 1. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha ugy csinálod, hogy a masik csaj is észreveszi hogy őt lesed az alázó.

Vagy ha szemezel is másokkal.

2022. aug. 1. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
94%

Helyzettől függ. Szerintem megalázó is lehet.


Egyszer fiatalabb koromban az egyetemről jöttem kifelé és szembe jött velem egy pár, akik beszélgettek. A férfi végigbámult, mire elhaladtamban a csaja elkezdett vele ordítani, hogy “Rám néznél, mikor hozzád beszélek?” Szerintem igaza volt. Én éreztem kellemetlenül magamat a csóka helyett is. Fordítva nekem is rosszul esne.

2022. aug. 1. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
31%
Nem. Főleg mert ő is megnéz más férfiakat.
2022. aug. 1. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
99%

Előre nézve is lehet úgy csinálni, hogy a párodra nézve megalázó legyen, legfőképp ha sokáig nézed vagy a nőknek feltűnik, hogy nézed, esetleg szemeztek is.


Foglalkozz a barátnőddel inkább.

2022. aug. 1. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
46%

Envem nem zavar bizonyos kereteken belül. Nyilván ha mentek az utcán és szembe jön egy csaj és ránéz nem ordítom le a fejét.

Ha utána fordulna lecsapnám a fejét nyilván valóan 😂 + ha hozzá beszélek és nem rám figyel akkor is.

Szituáció függő

2022. aug. 1. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
0%

De sajnos nagyon sok nő iszonyat féltékeny indok nélkül.

Respect a kivételeknek! ✌️ #énisittvagyok

2022. aug. 1. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
0%

A férjem ügyesen csinálja, sosem bántana meg azzal, hogy észrevehetném.


Igaz, nem is lesem, ő mit les.

2022. aug. 1. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
86%
Ha nem akarna megbántani, nem leskelődne.
2022. aug. 1. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
49%

Mondod neki eleget hogy szereted? Kifejezed hogy fontos neked? Érzi hogy szereted?

A reakcióiból ítélve a válasz nem.

Ha így álnál hozzá, és nőne kicsit az önbizalma akkor kevésbé zavarná.

2022. aug. 1. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!