Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom mások előtt miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom mások előtt miért viselkedik másképp velem?

Figyelt kérdés

A családom előtt nagyon kedvesen viselkedik vele, hogy még a családom is azt mondja a barátomra, hogy rendes, jó ember, és hogy ő normálisan viselkedik, én meg nem, és becsüljem meg őt. Ha megyünk pl. boltba közösen akkor meg ott mondja, hogy arra van eszem, hogy minden szart összevegyek (azt veszem, amit a családommal otthon megbeszélünk, anyukám otthon felírja mit vegyek meg otthonra), mg hogy én milyen lusta vagyok, meg semmirevaló.

Azt mondta nekem hogy egyáltalán nem érek annyit, mint ő, meg hogy fogjam be a számat, ne okoskodjak neki, meg hogy ha annyit vergődök akkor ott fog hagyni (ezt mindig elmondja mikor találkozunk), meg hogy kapni fogok tőle pofont, de ezt viccből mondja, állítása szerint.

De ezekről a családom semmit sem tud, de pl. azt tudják, hogy szinte sose veszi fel nekem a telefont, ha hívom, és azután is azt mondják, fogadjam el őt, hogy ilyen, de attól még szeret.


2022. aug. 1. 22:10
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Áldozatszerepbe nyom.

Azaza mindenért te leszel mindig a hibás és a környezet szerint is.

Ha vége lenne akkor is mindenki neki ad majd igazat.

Környezeti manipulácio amit csinál.

Általában nárcik is alkalmazzák ezt. Mert mindig nekik kell annak lennie akiért rajonganak akit szeretnek stb.a jofiuknak állitják be magukat.

2022. aug. 1. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

A családod hülye. Te meg rúgd ki ezt a szemetet. Képmutató. Nem szeret, lenéz.

Kérdés, hogy mi az érdeke, hogy veled legyen, mert hogy lebecsül, az biztos.

Minek ez neked?

Nagyon sok normális fiú van. Ha most mondja, hogy megüt, az azt jelenti, hogy meg is fog.

Küldd el a fenébe! Most!

2022. aug. 1. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Miért nem tud erről a családod? Ha elmondanád tudnák, és meglenne róla a véleményük, és nem pozitív, sőt!

Amúgy meg miért hagyod? Aki így viselkedik azzal az ilyen elhangzott első mondat után mindenki szakítana!

Azért viselkedik mások előtt kedvesen, hogy jó benyomást tegyen, te nem érdekled, úgyhogy veled lehet szarfej, mert úgy látszik neked ez belefér, megaláz, degradál, és nem küldöd el melegebb éghajlatra, mint mindenki tenné.

2022. aug. 1. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
A családom szerint én eleve rossz ember vagyok, mert ők is azt gondolják velem, nem lehet kijönni, és a barátom is ugyanezt mondja. Pedig én vele is mindig igyekszem kedves lenni.
2022. aug. 1. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Elnézést, a másik nevemről írtam ezt a hozzászólást, de attól még nem kamu.
2022. aug. 1. 22:31
 6/9 anonim ***** válasza:

Ok. Tehát van egy eleve bántalmazó családod, emellé hazaviszel, egy ugyanilyen párt. Nagyon rossz döntés!

Ébredj fel, és kezdj önálló döntéseket hozni, és főleg nemet mondani. Ha nem jó, akkor ebben nem kell részt venned a családban sem, nemhogy egy *aszfej pasival. Nincsenek barátaid, akik megerősítenének? Keress szakembert, ha máshogy nem megy kiszabadulni ebből a gigantikus szarkupacból.

2022. aug. 1. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

vannak ilyen kétszínű emberek. Biztos hallottad már: felfelé nyal, lefelé tapos. Szüleid fölötte vannak, így kell a jópofizás, te alatta vagy, így mehet az alázás

Az már a te hibád, hogy ezt eltűröd

2022. aug. 1. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
komoly elmezavar van a barátodnál.. az ilyenek szokták jól megverni a csajukat esetleg kivégzik ..
2022. aug. 2. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Veled azért cukimuki mert kell egy ingyenp*nci… meg aki takarít kaját főz, lefeji ha elzsibbad a keze.

Haver előtt azért lesz veled gyökér mert nem tisztel! Annyira nem is biztos hogy pont te kellesz neki… ideiglenesen jó vagy. Az a pasi akinek komolyabban kell egy nő, azt tiszteli.

Elhiszem hogy fáj ezeket olvasni, de kérlek gondolkozz el rajta.

2022. aug. 2. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!