Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért jó az elején hazudni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért jó az elején hazudni?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy amikor ismerkedtem az adott illetőkkel, nagyon olyan dolgokat mondott, amik alapján úgy éreztem, hogy passzolunk. Összejöttünk és ahogy telt az idő, egyre több apróságról jött át, hogy mégsem teljesen olyan. Ezek egy részén könnyű volt átlépni, de most lett pár olyan, amin nem, mivel nekem fontos lenne.

Lényegében az ismerkedés elején hazudott.

Ez nekem elég rosszul esik. Eleve nehezen ment az ismerkedési időszakom, mert eleve a kinézetem miatt a többségnél ki is estem, akiknél meg nem, azok szellemi szinten voltak eltérőek, de így ezt most még nagyobb csalódásnak éltem meg.

Gyakorlatilag ennyire nehéz normális társat találni? Miért erőltetik annyira a hazugságokat az emberek, ha egy kapcsolatban idővel úgyis kibukik minden?

És ez nem az első eset... Az ismerkedések elég nagy részénél voltak hazugságok és rendszeresen meglepődött a másik fél, hogy én mindennel kapcsolatban őszinte voltam.

(Most tekintsünk el attól, amikor egyes férfiak a szexért hazudnak. Ott teljesen egyértelmű a motiváció és nem is hosszútávra terveznek.)



2022. aug. 6. 14:03
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
96%

Mert nem akarnak egyedül

Lenni,kell a rendszeres punci,na meg ismerkedéskor mindenki a legjobb oldalát akarja mutatni,úgy gondolják egy kis hazugság még belefér.

2022. aug. 6. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Nem erről van szó.
2022. aug. 6. 14:15
 3/12 anonim ***** válasza:
38%

"egyes férfiak a szexért hazudnak. Ott teljesen egyértelmű a motiváció és nem is hosszútávra terveznek" - Egyes nők a pénzért hazudnak, és nem is hosszútávra terveznek :)

Én a munkámat illetően szoktam hazudni, hogy kiszűrjem az aranyásó komolytalan nőket... ráér2 hónap után megmondani, hogy a 40 milliós telek, amin a 40 milliós ház épül, azon én nem csak az ügyintéző vagyok (aki hívja a munkásokat, felügyel, stb.) hanem a tulaj :)

2022. aug. 6. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
51%
Mindenki hazudik amúgy.
2022. aug. 6. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Pénzről sincs szó a történetben.
2022. aug. 6. 14:23
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Megfelelési kényszere lehetett, a legjobbat akarta mutatni, hogy imponáljon neked.

Ami persze nem a legjobb, hisz előbb-utóbb úgyis kiderül.

2022. aug. 6. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Ebben már lehet valami, de így mit vár? Mármint, volt előttem is kapcsolata, komoly is. Ilyenkor az illető bele sem gondol, hogy ebből később lesz szívás mindkettőnknek?
2022. aug. 6. 14:28
 8/12 anonim ***** válasza:

Milyen a kinézeted?

Csak mert irtad,hogy amiatt csomó embernél kiesel..

2022. aug. 6. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Átlagos, idén lett egy kis hasam. Amikor ismerkedtem, még nem volt.
2022. aug. 6. 14:35
 10/12 anonim ***** válasza:

Hát ez nagyon jó kérdés. Én iscegyre több olyannal találkozom.

Talán mert gyávák magukat megmutatni, vagy nehezen bíznak, vagy csak drogosok, vagy bármi...

2022. aug. 6. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!