Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Próbáljam még motiválni vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Próbáljam még motiválni vagy hadjam el?

Figyelt kérdés

Kezd kiakasztani és elszomorítani barátom mennyire beletörődő. Gyári munkás, meg elégszik a fizetésével ami alig éri el a 300 ezret azt se mindig keresi meg. Hiába próbálom motiválni hogy tanuljon másik szakmát menjen el nyelvtanfolyamra hogy külföldön tudjon dolgozni jóval magasabb fizetésért mintha a falnak beszélnék. Aztán igazából életébe az egy kocsin kívül semmit el nem ért a nagyanjától örökölt lakásba lakunk, de neki ez megfelel.


Nem látok semmi ambíciót semmi törekvést a jellemébe.


2022. aug. 6. 18:55
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
85%
Valahogy add a tudtára, mert az sem igazságos ha egy olyan dolog miatt hagyod el amiről fogalma sincs!
2022. aug. 6. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
24%
Egyébként igazad van!
2022. aug. 6. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 Mathus ***** válasza:
82%
a kérdésre: senior bio-fejlesztőmérnökként mutass neki példát, vidd be a munkahelyedre, ahol AI tervezte fehérjemolekulákkal dolgoztok, a jövő műanyagain, amelyek a marsi éghajlatra is alkalmasak lesznek.
2022. aug. 6. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
88%

Te mit értél el?

Te mit dolgozol, mennyit keresel?

Neked van nyelvvizsgád, autód, saját ingatlanod?

2022. aug. 6. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
77%
De így ismerted meg nem?
2022. aug. 6. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
91%

Valahol igazad van,de mégis ő tűnik az áldozatnak ebben a helyzetben! Mert teljesen rátelepedsz,és oké hogy mondjuk együtt vagytok, de konkrétan megakarod mondani neki hogy hogy élje az életét, hogy alakítsa, mit hogy csináljon.Egy ilyen nő mellett az élet rémálom.Uralkodik a férfin, teljesen az irányítása alatt akarja tartani! A leírásból így tűnik, már ne is haragudj meg!

Te nem a párodnak szeretnél jót, hanem olyannak szeretnéd látni ami neked tetszik.

A párodnak meg így ahogy van megfelel , ő ebben tökéletesen jól érzi magát!

2022. aug. 6. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 A kérdező kommentje:

#4 diplomás elismert hegedűművész és zenetanár vagyok és megélek belőlle, a kocsi és lakás előteremtése pedig nem a nő feladata egy kapcsolatban


#5

de igen, viszont úgy gondoltam ha eleget motiválom akkor miattam törekvőbbé és ambiciozusabbá válik

2022. aug. 6. 20:22
 8/29 anonim ***** válasza:
91%
Én nem akarok kötekedő lenni,nem szokásom, de ha nem igazán tudod leírni helyesen azt hogy hagyjam , nehezen tudom elhinni hogy diplomás hegedűművész vagy .
2022. aug. 6. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
100%

Minden rosszindulat nélkül, de keress akkor egy munkamániás csávót, akit jó eséllyel csak alvás közben fogod látni. Rengeteg ilyen panaszt lehet olvasni. Igazából, neki ez így jó. Van egy lakása (tök mindegy hogyan szerezte, de a sajátja).

Aztán jön a kérdés, akkor miért élsz ott nála, ha szánalmasnak tartod az örökölt lakást. Másrészt, miért akarnád külföldre küldeni dolgozni? Az más kérdés hogy akarna. De ha nem, miért erőlteted? Lehet hogy jobban jár szegény, ha elhagyod, és talál magának egy olyan nőt, aki így becsüli meg ahogy van

2022. aug. 6. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
99%

Feminista nőként azért elég fájdalmas volt ezt végig olvasni 😅😅😅


Mi az hogy a férfi dolga a kocsi és lakás előteremtése? És Te mit adsz hozzá a kapcsolathoz?

Ja a b*szogatást, értem.

2022. aug. 6. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!