Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek melyik a rosszabb,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek melyik a rosszabb, működhet ez?

Figyelt kérdés
Mi a rosszabb, ha a gyerek születése előtt megtudod, hogy megcsalt feleséged és nem tőled van vagy ha 10-20 évvel később derül ki. A feleségem négy hónapos terhes, és múlt héten árulta el, hogy nem tőlem van, én külföldön voltam két hétig, amikor fogant. Azóta teljesen szétestem, nem tudom, mit csináljak. A történtek ellenére szeretem őt és van egy közös kislányunk, de nem hiszem, hogy ezt fel tudom dolgozni. Ismertek olyat, akivel hasonló történt és működött náluk a dolog?
2022. aug. 7. 14:32
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
95%
A megcsalasnal az alap forgatokonyv a valas. Vannak akik probalkoznak utana is, de sikerdztorik hijjan ez inkabb valami onnyugtato potcselekvesnek tunik. Sajnalom.
2022. aug. 7. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

Neked mindkét eset rossz, az későbbi rosszabb.


A nőnek az első verzió viszont jobb lehet. Mert ha a gyári apuka lelép, nem érdekli, akkor ott vagy neki TE, aki segít felnevelni, az anyagiakat megadja, szóval jó családi körülmények közt nő fel a gyerek. 20 évesen pedig már felnőtt, és már talán nincs is szükség rád, szóval nem akkor probléma ha lelépsz.

2022. aug. 7. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Én nem bírnám elfogadni ezt😔
2022. aug. 7. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
88%
Nem hiszem el, h az ilyen rossz k-nak ilyen rendes férje legyen, h ezen így lamentál.
2022. aug. 7. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Szeretem őt és a kislányunkat is, de ezt én sem tudom feldolgozni, ezért vagyok tanácstalan. Azt is bevallotta, hogy 2 hónapig tartott a viszony :(
2022. aug. 7. 14:38
 6/18 anonim ***** válasza:
90%
Az lenne még érdekes, h a feleséged szakított vagy a szerető. Ha a feleséged, az még a jobbik eset, mert rájött, h téged szeret. Viszont ha a szerető, akkor te maradtál egyedul potenciális apajelentnek, nyilván nem akar full egyedül maradni így 2 gyerekkel.
2022. aug. 7. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
82%

Más is megszerette már a nevelt lányát, csak..... az többnyire nem úgy történt, hogy megcsalták hanem a nő alapból 1 gyerekkel volt már.


háát.....sok sikert.

2022. aug. 7. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
63%

Itt volt egy kérdes rendkívüli megcsalásokról.

Nem egy férfi lazán elfogad mindent.

Az asszony félrement? Sebaj nem válnak

Mástol van a gyerek? Sebaj nem válnak.

Komolyan nem értem a férfiakat néha

Pl itt a 29. válasz az egyik. Masik meg a 31.

Egyik sem dobta ki a nőt

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__megcs..

2022. aug. 7. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
91%

nos, szeretnéd egy vadidegen ember gerekét felnevelni? Tudnál neki megfelelő környezetet biztosítani? Szeretettel szólni hozzá? Ne feledd, a gyermek ártatlan.

ha bármelyikre is "nem" a válasz, az ő érdekében (is) váljatok el

2022. aug. 7. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Ismerek. Régebben a szomszéd utcában laktak. A férfi eléggé szerette a nőket, a házassága alatt is. A feleségét a hozományáért vette el (gazdag szülők egyszem gyereke: lakás, kocsi, pénz) Nekik is egy lányuk született. Már felnőtt volt a lányuk amikor egyszer a feleség benyögte, hogy nem a férj a lányuk apja. Nem váltak, mert voltak közös "üzleteik" és túl sokat tudtak egymásról. Egy időben a férfi rendszeresen verte a nőt. Aztán elköltöztek az ország másik felébe, nem tudom, most mi van velük.
2022. aug. 7. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!