Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Működhet tovább ez a kapcsolat?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Működhet tovább ez a kapcsolat?

Figyelt kérdés

1 éve vagyok együtt egy férfivel, volt egy kisebb megszakítás, mert a kevés találkozó miatt nem igazán működött a dolog, kisebb krízishelyzetbe került az élete és amikor helyrehozta a dolgait, újra megkeresett. Azt kell tudni a kapcsolatunkról, hogy heves minden téren, szerelem volt első látásra, viszont nem éreztem sokáig azt a fajta kötődést, ami szükséges lenne egy komoly kapcsolathoz. Most, ahogy megint folytattuk a kapcsolatot, úgy éreztem minden helyrejöhet, többet fog törődni velem, de a drága úgy döntött, hogy ő kamionozni fog, még hozzá külföldi kanyarok lesznek, emiatt az eddigi heti 1 találkozók lecsökkennek havi egyre. Szerintem jogosan kiakadtam ezen, összeköltözni nem szeretne, de állítása szerint a jövőnkre gyűjt, na és nekem ezt így el kellene fogadnom 24 évesen 1 év után, hogy ő most mennyire karrierista lett és mindez a közös jövőnk miatt van, ezért nem lesz semmi programunk sem már, és nem is nagyon látjuk egymást. Egy év után úgy érzem a kevés találkozó miatt, hogy alig ismertem meg, én nem tartok ott, hogy túlságosan azt érezném, hogy ennyire előre kellene terveznünk.


Nagyon szeretem őt, de nem tudom ebben a helyzetben mit tegyek. Van ötletetek?



2022. aug. 11. 22:15
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%

Ha neked utalgatna havonta pár százezreket hogy rakd el a kozos jövőtökre, azt megnézném. Es legyen szabály, ha szakít akkor bukja.

Mással nem tudna bizonyitani.


Szerintem nagy kam az egész ember.

2022. aug. 11. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
én is úgy érzem, hogy átver... egyre inkább szexuális kihasználásnak tűnik ez az egész, bármennyire is hiteget itt mindennel
2022. aug. 11. 22:20
 3/25 anonim ***** válasza:
100%
Van. Ő nem szeret, ő kockáztatja a kapcsolatot. Te nem kapod meg amire vágysz. Már ne tőle várd, mert nem adja meg. Te azzal teszel magadért, ha te döntesz. Külső szemmel egyértelmű, hogy mást kell keresned, mert most boldogtalan vagy. Keresd már azt, amikor azt érzed, hogy most jó, most szeretnek, úgy ahogy nekem jó és én is szeretek! De ne hiányozzon ebből egyik se... ez így egyben kell.
2022. aug. 11. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:
ah, úgy érzem sosem fogok olyat találni, akivel minden klappol... szép kis párkapcsolati előzmények állnak mögöttem, nem voltam szerencsés sosem ezen a téren sajnos
2022. aug. 11. 22:23
 5/25 anonim ***** válasza:
100%
Eddig miért csak hetente 1x találkoztatok?
2022. aug. 11. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:
eddig is miatta találkoztunk ennyiszer, szintén sofőrként dolgozott belföldön is és korán kelt mindig, későn végzett, pár órája volt rám csak akkor is
2022. aug. 11. 22:24
 7/25 anonim ***** válasza:
84%
Nehogy elhidd már, hogy te a tervei között vagy. :D Magának gyűjt, csak jó tud lenni, hogy otthon melegen várja a pina. Már bocsi, de láttam már ilyet. A buta lány meg hűségesen várta haza mindig, srác amúgy még kurvázni is elkezdett.
2022. aug. 11. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:
sajnos nekem is megfordult már ez a fejemben. és most hogy ezt felhoztam neki, hogy nekem nem okés, hogy 5 hétig nem látjuk egymást, még én vagyok a rossz természetesen...
2022. aug. 11. 22:26
 9/25 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként ha bármit is számítanál, veled tervezne, akkor nem eldönti, hogy mi lesz, hanem megbeszéli veled. Szóval ebből is látszik, amit előbb írtam.
2022. aug. 11. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:
hát egyébként amikor újrakezdtük ezt a kapcsolatot, kamuzott nekem. azt mondta, meg tudta beszélni a céggel, hogy csak belföldön legyen és minden este otthon aludhasson. hát bevallotta nemrégen, hogy ez nem így volt, csak ezt mondta nekem, mert tudta, hogy nem fog tetszeni, hogy mennie kell hetekre külföldre :D
2022. aug. 11. 22:30
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!