Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a véleményetek arról, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek arról, hogy egy komolyabb kapcsolatban a nő jelenléte mellett a férfi túlságosan megnézi a csinos nőket?

Figyelt kérdés
Férfiak, egy komoly kapcsolatban ha utcán vagy boltban, stb. megláttok egy csinos nőt, megnézitek úgy, ahogy az már sértő lehet a nő számára? Nők, az ilyet hogy viselitek?

2022. aug. 14. 17:39
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Biztos vagyok benne, hogy abban a kapcsolatban nem ez az egyetlen gond, más is rosszul esik a nőnek. Én nem lennék ilyen férfival, magasabban vannak az igényeim, és a lehetőségeim is jobbat találni.
2022. aug. 14. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Tapintatlannak tartom.
2022. aug. 14. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%

Szánom az ilyen párokat. Sokszor én vagyok az a nő, akit megnéznek a párjuk mellől és rendkívül komikus érzés. Szabályosan sajnálom szegény lányt, hogy csak ennyire futotta és egy ilyen ember mellett pazarolja az idejét. Nálam azóta kardinális kérdés ez párválasztásnál, mióta láttam kívülről, mennyire szánalmas.


Sosem járnék ilyennel.

2022. aug. 14. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%

Normális kapcsolatban ilyen nem fordulhat elő!

Nagyon nem mindegy, hogy mit nevezel sértőnek, mert ha valaki előre néz, az nem az, hacsak nem egyértelműen bámul valakit, és botladozik, beleütközik másokba, vagy evés közben nem találja a száját, mert a szomszéd asztalnál ülőt nézi. Ha utána fordul valakinek, vagy kifejti, hogy milyen jó pasi/nő, az bunkóság.

Persze vannak olyan kapcsolatok, ahol ez nem ügy, egymásnak mutogatják a szép/vicces/vonzó/elborzasztó embereket.

2022. aug. 14. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Sértő úgy például, hogy a másik nő észreveszi, hogy máshogy néznek rá, vevő rá, utána meg én összenézek a nővel, és az a tekintet...
2022. aug. 14. 18:00
 6/20 anonim ***** válasza:
31%
5-ös Mi lenne, ha nem szemeznél idegenekkel? Nyilván sértő.
2022. aug. 14. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
32%

Nem fér bele

Csak epp 10 ből 9 pasi ilyen. Es az egyetlen aki nem néz nőket az meg lehet pont hűtlen tipus. De legalább nem les senkit..

2022. aug. 14. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Én elismerem, hogy vannak jó alakú, szép, csinos lányok, erre a nyári ruhák még jól rá is tesznek. Ha nem velem van, bámulja őket, de ha velem van, sértő így viselkednie. De úgy látom, mindenkinek ez a véleménye. Még jó, hogy nem férjről van szó, és repülhet.
2022. aug. 14. 18:58
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

"Csak epp 10 ből 9 pasi ilyen."


Mármint az aljanép körében.

2022. aug. 14. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
mire jó, ha nézik? később az asszonyban őrá gondol vagy kiveri rá vagy mitől jó ez?
2022. aug. 14. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!