Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Érdemes bármiben a másik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes bármiben a másik kedvére tenni?

Figyelt kérdés

Más is azt vette észre hogy:

Ha valaki a másikra jóindulatúan odafigyel egy kapcsolatban.

Akkor az onnantól alap elvárás lessz?



#Kedvére tesz
2022. aug. 15. 10:13
 1/10 anonim ***** válasza:
71%
Így van, az lesssssssz!!!!
2022. aug. 15. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
74%

Nem, ez abszolút nem így van. Ahol igen, ott az alap nevelési normákkal van baj.

Én 5 év után is megköszönöm ha kinyitja nekem az ajtót.

2022. aug. 15. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Na álljunk meg egy percre. Eddig az incelkék azzal hirdették magukat, hogy azért ők a jobb választás a csedekkel szemben, mert ők nagyon kedvesek és rendesek, ellenben a csedek ugye s_ggfejek. Most meg már az is fel van hánytorgatva a gonosz nőknek, hogy alapelvárás náluk, hogy a pasi kedves legyen velük?

Egyre nagyobb a baj a toronyban pajtikák.

2022. aug. 15. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

3.


1. Nem vagyok incel, és nem nőknek hánytorgatok bármit. Csak embereknek.


2. Nem a kedvességgel van a baj.

Hanem szívességekkel. Az hogy pl én görcsösen figyeljek oda arra hogy ne szürcsöljem a levest. Még a másik( legyen az férfi vagy nő, nem tárgya a témának.) ha középen nyomja ki a fogkrémes tubus, ami meg engem zavar. Na az neki elnézendő semmiség.


( ez csak egy hipotetikus példa, direkt azért nem írtam hogy ne ezen menjen a száj karate.)

2022. aug. 15. 11:13
 5/10 anonim ***** válasza:
53%
Nem a szívességekkel van a baj, hanem azzal a nyomorult görcsösséggel amit ilyenkor művelsz. Anélkül is mennie kéne.
2022. aug. 15. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Ne szürcsöld a levest, mert az még egy óvodástól is gáz. Ha forró akkor kavargasd és fújjad. Fogkrémből meg vegyetek két tubussal és a sajátját mindenki ott nyomja ahol akarja.

Komolyan ezekhez a dolgokhoz ekkora agymunka kell? Egyszerűbb a behisztizni és ha nem jó helyen van nyomva a tubus, akkor bosszúból csak azért is szürcsölni? És ez "felnőtt párkapcsolat"?

2022. aug. 15. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

6. “( ez csak egy hipotetikus példa, direkt azért nem írtam hogy ne ezen menjen a száj karate.)”

Ez nem neked szolt véletlenül se ugye?


😡🤬🤬🤬

2022. aug. 15. 11:45
 8/10 anonim ***** válasza:

Nekem nincs ertelme

Nekem rendre pl minden pasim(ex1 ex 2 mostani stb)rühelli pl azt hogy gyk-zom, vagy reggelente nekem a telefon kave az első, vagy ha nem mosok fel naponta es nem vagyok hazitunder(de attol még igenyes vagyok!) vagy esetleg már anyai mivoltomban is elore kritizálnak hogy sz.ranya lennék.


Bennem olyan érzéseket váltanak ki ezek a jellegű kritikák, hogy

1.én mégcsak nem is keresem abban akit szeretek azt, hogy milyen dolgát rühellem- tehát irto rosszul esik nekem az hogy a másik fókusza arra van kiélezve hogy en miben vagyok neki sz.r.

2. Akit szeretek nekem eszembe se jutna belekotni abba pl hogy kávézik, JOGOMNAK sem érzem ilyenekbe beleszolni!- alapvető tisztelet hiányát is látok ezert a másikban felém

3.nincs igazuk plane. Én olyan ember vagyok aki ambiciozus kitarto, és felelosségteljes!, ha gyerekem lenne a legjobb kezekben lenne en is tisztességes nevelést kaptam eleve. Tehát ne sz.rányazzanak! Es megint itt jon kepbe az is hogy nekem eszembe nem jutna leírni a SAJÁT PÁROMAT hogy sz.rapa lennél!



Az ilyen jellegű kritikáknál mikor ramszolnak szajhuzva reggel hogy jaj megint a telefon az első, azaz személyes szférámba is beleszolnak, a szeretet tisztelet hiányának tartom. En rá nem mernék szólni igy senkire mert ha reggel kávézik nekem ahhoz nincs közöm se, hiaba a párom. Szive joga kávézni!


Szoval számomra NINCS értelme megfelelni a másiknak ilyen dolgokban, csak azert mert neki vakami nem tetszik. Hanem inkabb elszomorit hogy hibákat keres bennem. Akit valoban igazán szeretunk abban eszre se vesszuk az ilyen hibáit! Mert nem olyan szemuveggel nézzük őt hanem szívvel!


Úgyhogy én csak annyit szoktam mondani na ebben is de sz.r vagyok neked mit keresel te még itt mellettem akkor? Es fel is szoktam sorolni nekik

Nem tetszik neked ha reggel kávézom vagy a telomra nézek

Nem tetszik neked ha néha nem azonnal válaszolok az idiota kerdeseidre hanem átgondolom mielott megszolalok hogy ne leoltsalak hanem sikeruljon válaszolnom(mikor pl megvadol megcsalással. Már ott tartok hogy helybol felképelném már az ilyen kérdései miatt. De elszámolok magamban 3 ig lenyelem es probalom nyugodt hangon elmondani ezredjére is, hogy nem csallak senkivel soha.ebbol meg kihozza hogy miert nem tudok en azonnal válaszolni??)

Meg stb

2022. aug. 15. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Folyt Es megszoktam azt is kerdezni a felsorolasok utan hogy te ezt meg azt meg amazt meg emezt is utálod bennem igaz? Es akkor tudsz egyetlen dolgot is mondani amiért en szoltam volna rád? Most errol szol a kapcsolat? Keresnem kell? Kezdjem sorolni hogy pl rühellem a parfumodet vagy hogy kenyszeresen rágózol folyton? Nekem miert nem jut eszembe ilyenek miatt a páeomra gujjogni utalkozni rászolni?

Mert en valoban szeretem őt büdös parfummel is meg kérőzve is a rágótól!

2022. aug. 15. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
*páromra fujjogni
2022. aug. 15. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!