Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szeretnék 2 hétre elmenni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretnék 2 hétre elmenni Balira önkénteskedni autista gyerekekhez (minden ingyenes és home officeban dolgoznék), a nejem kiakadt. Nekem van igazam vagy neki?

Figyelt kérdés
2022. aug. 17. 11:45
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Linkeljed már légyszi nekünk is, hogy hol lehet jelentkezni.
2022. aug. 17. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
94%
Ehhez több kontextus kéne. De ha megbeszélés nélkül csak bejelentetted akkor neki
2022. aug. 17. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 harebell ***** válasza:
94%
Attól függ, min akadt ki. Ha csak úgy bejelentetted, hogy lelépsz, persze, hogy nem örül neki, főleg, ha gyereketek is van. Ha már a szándékod jelzésétől is kiakadt és nem hajlandó megbeszélni, szerintem nem jól reagált - de amúgy nem is az a kérdés, hogy kinek van igaza, hanem hogy még tudjátok-e beszélni.
2022. aug. 17. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

nekem autizmus-spektrumzavarom van, asperger.

az nemcsak úgy megy, h. elmegyek önkénteskedni, sztem speciális felkészültség kell.

meg mi az, h. home office-ban dolgozol velük?


én úgy tudom, aki önkéntesnek megy, a legtöbb költségét magának kell részben vagy egészben megtérítenie.

2022. aug. 17. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Lakhatás, ennivaló ingyenes. Jelképes összeget kell fizetni. Gyógypedagógia az elsõ diplomám, a második mérnökinfó, abban dolgozom.
2022. aug. 17. 12:26
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Én se hiszek neked, nem csodálom, hogy ő se.
2022. aug. 17. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
most akkor informatikusnak mész ki, vagy gyerekek mellé?
2022. aug. 17. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
29%

1. Tenyleg kerunk linket, mert ha nem kamu en is mennek jovore.

2. Ha igaz, szerintem mrg akkor sincs joga kiakadni a felesegnek, ha bejelentette volna a kerdezo, hogy "dragam, ket hetre elmegyek Balira autista gyerekekhez onkenteskedni", mert szerintem ez van akkora lehetoseg foleg gyogypedeskent, hogy egyszeruen menni kell. Foleg, hogy ket het nem a vilag vege.

2022. aug. 17. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
42%

Amikor gyakorin tudod meg, hogy magyarba nincs beteg gyerek🤡

Na most valld be hogy kurv*zni mennél ki. Úgy kamu ahogy van.

2022. aug. 17. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
66%
Tok jo dolog ez, engem is érdekel, bar ez igy eleg össze vissza amit irsz. 2 hét egyébként nem sok, ennyit még egy tini párkapcsolat is kibir
2022. aug. 17. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!