Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk! Mit gondoltok azokról a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Mit gondoltok azokról a lányokról akik nem adják oda magukat egyből a pasinak?

Figyelt kérdés
2010. szept. 23. 22:07
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Azt h jól csinálják;)
2010. szept. 23. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Van tartása, és valakinek ez beis jön. Pl. nekem. Mindennek megvan a maga ideje. Én szerintem.
2010. szept. 23. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
van tartása, de az se jó ha túl sokáig húzza
2010. szept. 23. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
78%

aljas frigid lezbikus férfigyűlölő apácanövedék!


egyébként jól csinálja, megbecsülendő nő, akiért érdemes kűzdeni

2010. szept. 23. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
48%
Most őszintén, nekem bejönne ha egyből odaadná magát nekem és nem is hagynám el, az biztos! Az ilyen nőket meg kell becsülni, a legtöbb manapság 6 hónap után sem akar lefeküdni... A diszkós ribancok pedig a másik oldal, az sem jó. De egy olyan lány aki 1-2 hónap alatt belemegy a szexbe, na az príma!
2010. szept. 23. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Köszi v válaszokat, sztem is az ideális idő 1-2 hónap. Jobb megismerni az illetőt....
2010. szept. 23. 22:19
 7/13 Plaga ***** válasza:
Én sok nőt megismerek 1-2 hónap alatt, na akkor javarészükkel lefekszek jövőhéten
2010. szept. 23. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 DeXt-R válasza:
71%

Én nemtudom de én szeretek a lányokért küzdeni...(Ugyertem, h ha egy lany bejön és nemakar egyböl...meg stb akkor küzdök érte...:)

15/f

2010. szept. 23. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Pasik...

Nem árt ha egy lány nem adja magát könnyen, épp itt az ideje, hogy megküzdejetek valamiért. Ellustult banda (elnézést a kivételnek! De amellett se vagyok, hogy éveket várjanak. Akkor jó ha a lány totál felkészült rá, különben a rátestálástól pszichológiai kisebbségérzete lesz. Kivétel a testükkel élők (ezt értem az úgy viselkedő nem ezzel a szakmával élőkre is).

2010. szept. 23. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 Plaga ***** válasza:

Csajok...

Riszálják magukat össze meg vissza és csodálkoznak ha hirtelen meg vannak rakva :D És aztán jön az, hogy jaj de megbántam satöbbi satöbbi.

2010. szept. 23. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!