Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért sértődik meg a párom?Egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért sértődik meg a párom?Egy olyan kapcsolatban élek ahol a páromnak van gyereke, együtt vagyunk 20 éve, nekünk nem lett közös mert ő nem akart, mióta megszületett az unokája azóta én nem akar vele menni megnézni mert zavar hogy nekem nincs,

Figyelt kérdés
Inkább a testvéremmel vagyok aki azonos nemű kapcsolatban van, így felnőttek között érzem magam jól, a párom zavarja hogy én nem láttam még az unokáját, mondtam neki hogy nem szeretném látni, ilyenkor mindig programot csinálok ha jönnek,vagy ha menni kell, ő ezt miért nem tudja elfogadni? Én is elfogadtam évekig hogy van gyereke, szerintem nem nagy kérés vagy mégis? Ilyenkor miért sértődik meg?

2022. aug. 18. 14:52
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is rosszul esne.
2022. aug. 18. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Azért, mert nem osztozol az örömében. Durva, hogy így élnek felnőtt emberek.
2022. aug. 18. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Amikor én akartam gyereket, őt nem érdekelte hogy én szomorú vagyok vagy sírtam, de szerettem és vele maradtam, most menekülök a baba elől, sajnos nem tudom hallani hogy mondjak neki hogy papa, én meg az xy neni vagyok
2022. aug. 18. 15:00
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem, ha szerettél volna régen gyereket, akkor miért nem kerestél olyan pasit, aki csinált volna neked? Ha férfi vagy, akkor pedig olyan nőt.

Az én páromnak is vannak gyerekei, nekem nincs, de én soha nem is akarok szülni. Ha akartam volna, ő szívesen megtermékenyített volna.

2022. aug. 18. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Mostmar utólag bánom hogy nem hagytam el. De szeretem, nagyon jó a kapcsolatunk, sosem veszekedünk, rendszeres a szex, a közös programok, reggel is mindig osszebújunk munka előtt és percekig olelkezunk, van köztünk meghittseg, de most hogy lett unokája és ő nagypapa, és még az xy neni én ezt nem bírom, rosszul vagyok ha jön az unokája, lassan nyugatón gondolkozok az hátha segít
2022. aug. 18. 15:12
 6/12 anonim ***** válasza:
82%
Hány éves vagy? Nem jöhetne még szóba gyerek? Amúgy elég önző a férjed, hogy a te vágyaidat letojta.
2022. aug. 18. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
46 éves vagyok a párom 60
2022. aug. 18. 15:27
 8/12 anonim ***** válasza:
Akkor sajnos időben kellett volna lépned. Így utólag éreztetni vele kellemetlen.
2022. aug. 18. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Ő is éreztette velem hogy nem akar gyereket tőlem, de a másik nőtől akart:)) szerintem most ő tűrje el hogy nem akarok az unokájával lenni
2022. aug. 18. 18:14
 10/12 anonim ***** válasza:
Végülis jogos. El kell fogadnia a döntésedet. Nélküled is unokázhat kedvére. Te addig a saját családoddal töltöd az időt.
2022. aug. 18. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!