Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párom mostanában minden apróságon felhúzza magát, mit lehet tenni?

Figyelt kérdés

2 hete kb minden piszlicsáré dolgon felkapja a vizet, nem lehet hozzá szólni. Ha kérdezem,mi a baj, mindig azt válaszolja,hogy semmi.


Mostanában többször előfordul,hogy nem szól hozzám, csendben el van magában, de látom rajta,hogy valamin gondolkodik. Ha rákérdezek, ideges lesz és hagyjam békén, nem akar beszélgetni.


Próbálok türelmes lenni, de egyre nehezebben megy. Úgy érzem, tojáshéjon lépkedek.


Volt valaki hasonló helyzetben? Hogy sikerült megoldani?


Elnézést,ha kicsit kusza.


2022. aug. 19. 08:59
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Hagytam neki hogy kidühöngje magát,nem basztattam veke hogy beszéljük meg,ha nem volt rá vevő!


Viszont 2 hét után már közölnén vele ,hogy kezdem unni, és vagy beszéljük meg vagy akkor momdja el hogy mi a baj,mert ez így nem mehet tovább

2022. aug. 19. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Egy két napig hagyd akkor… közben kedveskedj neki, szintén 1-2 napig aktívan, utána kérdezd meg hogy mi a baja.
2022. aug. 19. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
65%
Kikosarazta egy 3.
2022. aug. 19. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én ha hisztis és rossz kedvű vagyok valamiért azt mindig megbeszélem a párommal. Ő a társam és szeretem szerintem ez alap. Akkor volt rám jellemző ez a mindenen nyavajgás dolog mikor elkezdett érdekelni egy másik pasi és éppen az aktuálison gondolkozom még is hogy kéne szakítanom. De ez én vagyok. Vagy ezen agyal a barátnőd vagy nem ki tudja.
2022. aug. 19. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Amikor nálunk hasonló fordult elő, akkor volt valami nagyobb gond, ami zavarta, de nem állt rá készen, hogy elmondja. Úgy sikerült megtudnom a valós probléma okát, hogy folyamatosan kérdeztem, míg végül eljutottunk a válaszig.
2022. aug. 19. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
én is viselkedtem már hasonlóan, de nekem nem a kapcsolatommal volt bajom, hanem minden mással. egyszerűen minden frusztrált, zavart akkor, és csak fortyogni akartam magamban, idegesített, hogy a párommal ,,kell" foglalkoznom, mert a saját kis világomban voltam, és nem álltam készen arra, hogy bevonjam őt is
2022. aug. 19. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nem lehet hogy terhes?

Vagy volt valami tragedia a csaladban?

2022. aug. 19. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Talán valami olyan bántja amivel kapcsolatban nem tud veled zöld ágra vergődni.

Pl megkért hogy hajtsd le mindig a WC deszkát de te le se s.z.arod,igy aztán minek vesződjön veled!? Megoldhatatlan.

2022. aug. 19. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Azt érzi hogy nem szereti a világ. Nem feltétlen veled van a baja de valami nagyon bsza a csőrét.

Valamiért azt érzi hogy veled nem tudja ezt megosztani.

Valamikor mondhattál valamit ami miatt most nem mer beszélni. Vagy az is lehet hogy kisebb dolgokat eddig se mondott, csak ezt nem vetted észre.

2022. aug. 19. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!