Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan lehet olyanra hatni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet olyanra hatni, akiről minden lepereg? Vagy bàrmit kicsiholni?

Figyelt kérdés

Azon kívül, hogy sehogy?

Egy nyugvó pontot mivel lehet kimozdítani?

Vagy tapasztalatok?



2022. aug. 21. 08:59
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szeretettel
2022. aug. 21. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
ne szavakban legyél kemény, hanem tettekben
2022. aug. 21. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
77%
Az ilyen emberekre már nem pazarolom az energiámat. Ha minden lepereg róla, akkor én minek erőlködjek. Ez csak nekem lesz rossz pszichésen. Gyorsan múlik az idő, én már nem foglalkozok ilyen emberekkel. Időt, pénzt, energiát, odafigyelést, szeretetet, megbecsülést, tiszteletet olyan emberre érdemes fordítani aki megérdemli. Akiről minden "lepereg" azt hagyni kell a fenébe.
2022. aug. 21. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Lehetseges, hogy gyermekkoraban sokat bántották, ami miatt megtanulta ilyen modon kezelni a dolgokat. Lehet tenyleg szeretettel tudod.
2022. aug. 21. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
A szeretet is lepereg
2022. aug. 21. 12:46

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!