Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érzem ezt?

Figyelt kérdés
Tudom,hogy a párom szeret. Néha mégis úgy érzem, hogy nem is engem szeret csak azt akit lát bennem. Egyszer beszélgettünk és mondta hogy elgondolkodott azon,hogy én vajon csak pótlék lennék e neki (2 hónappal azelőtt szakított az exével mielőtt összejöttünk)de arra jutott hogy tényleg engem szeret. Azóta viszont egyfolytában ez jut eszembe, hogy nem én vagyok vele ,hanem akit lát bennem, hogy személyesen én nem vagyok neki elég.
2022. aug. 21. 22:29
 1/5 anonim ***** válasza:
47%

Na, én is így vagyok két illetővel. Folyamatosan "bálványozzuk" egymást és nem bírjuk elengedni. Már régóta fojtogató és értelmetlen dolgok ezek...


Vannak ugyan ötleteim, hogyan lehetne megoldani az ilyesmit, de az inkább a "vallási rituálék" rovatba tartozna. Ha lenne ilyen.


Ui: nem ezoterikus mágiára gondolok! Egészen másra.

2022. aug. 21. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
77%

Mennyi ideje vagytok együtt? Az exel meddig voltak?

Azzal, hogy ilyen gondolatokat is elmond szerintem jó dolog, mert teljesen közel engedett magahoz. Ilyen kis belső örlődéseket nem mindenki mond ki, örülj neki, hogy ő igen.

2022. aug. 21. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
56%

Mert magadban vagy bizonytalan, hogy elég vagy -e!

Lehet, hogy neked ez túl őszinte volt, hogy elgondolkodott, és ebből ez maradt meg, de a lényeg elsiklott, hogy téged akar, szeret.

2022. aug. 21. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Mi 5 hónapja vagyunk együtt, exel 2 évig voltak.
2022. aug. 21. 23:01
 5/5 anonim ***** válasza:
Önbizalomhiány, mélyebb gondok a múltból. A te dolgod ezeket visszafejteni.
2022. aug. 22. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!