Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tudnál tisztelni olyan embert,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudnál tisztelni olyan embert, aki magát nem tiszteli, mert hagyta, hogy megalázzák az előző kapcsolatában?

Figyelt kérdés

Tudomásodra jut egy friss kapcsolatban, hogy az új pároddal konkrétan rongyként bántak az előző párkapcsolatában, ő pedig betegesen ragaszkodott ahhoz az emberhez, aki végül ráunt és kirakta a szűrét.


Milyen érzések keringenek benned ezek után?


2022. aug. 22. 06:42
A kérdező szavazást indított:
Az erős emberekhez vonzódom, így onnantól megszűnik férfinak/nőnek lenni a szememben az illető. Már nem tudom tisztelni.
Nem gond, én ugyanúgy tudom tisztelni, mint az információ előtt.
Még jobban tisztelem/szeretem ezek után.
23 szavazat
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
92%
Az, hogy előzőleg hogyan viselkedett, rá tartozik. Ha a velem való kapcsolatában tiszteli magát, akkor nem érdekel, hogy korábban milyen volt.
2022. aug. 22. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
89%
Ha tanult belőle akkor persze
2022. aug. 22. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
58%

Őt akarom, nem a múltját megváltoztatni ;)


Ha te vagy, írj!

2022. aug. 22. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
91%
Van az a mondat, hogy "Fiatal voltam és naiv." Aki kapcsolati téren tapasztalatlan és kifog egy bántalmazó embert simán alá tudja vetni magát, mert nem tudja milyen az ha szépen bánnak vele. Ha te szépen bánsz vele és megmutatod neki mi a helyes és elvárható bánásmód és őt értékesnek tartod, akkor ő ezt látni fogja és tanul a helyzetből, hogy többet nem alacsonyodik le olyan szintre, amit a múltban tett.
2022. aug. 22. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
60%
Eszembe nem jutna másképp tekinteni rá. Gondolatban viszont meggyilkolnám az exet.
2022. aug. 22. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
88%
Igen, persze. Fiatalon mindenki csinál hülyeségeket, az vesse az első követ, akinek tiniként is csupa tökéletes kapcsolatai voltak.
2022. aug. 22. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
13%
Utálom, mikor áldozatról úgy beszélünk, hogy "hagyta magát". Na aki ilyet mond, az mehetne vissza az anyjához.
2022. aug. 22. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
23%
Nem, jellegtelen papucsoknak halni kell
2022. aug. 22. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Sajnálom, de én egy ilyen embert nem tudok tisztelni. De amint látom, vannak egy páran, akik igen, szóval ők is megtalálják majd a párjukat.
2022. aug. 22. 09:38
 10/20 anonim ***** válasza:
85%

1-es vagyok


Te soha együk kapcsolatodban sem engedtel a másiknak a javára? Ezt valahogy nehezen hiszem. 16-17 évesen, amikor az ember épp, hogy belecsöppen a párkapcsolatok világába, baromira nem tudja, hogy mit várhat el, mit egészséges nyújtania. Jóformán meg gyerek, könnyen befolyásolható akar egy másik vele egykorú gyerek által is. Őket ezert felelősségre vonni meg nem tisztelni nettó baromság.


24N

2022. aug. 22. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!