Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátom hétfőn időt kért hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátom hétfőn időt kért hogy átgondolja az érzelmeit, a helyzetünket mert bizonytalan. Azóta nem keres, de tudom hogy nem lép le csak úgy. Mit kell ezen ennyit gondolkodni, hogy akar-e vagy sem?

Figyelt kérdés
2022. aug. 24. 10:35
1 2 3 4 5 6
 21/59 A kérdező kommentje:
Igen. Azt mondta neki ez az élete. Elborzadtam. Én abszolút nem iszok. Belegondoltam hogy ezt hogy fogom elviselni hosszabb távon.
2022. aug. 24. 11:32
 22/59 anonim ***** válasza:
56%

21: Lehet, ez nem tetszik benned neki.

A hétvégi program is ez, igaz?

2022. aug. 24. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/59 A kérdező kommentje:
Azt mondta nekem a találkozóra, hogy hogy fogom elviselni akkor azt a 60 embert, akik isznak, de ki milyen mennyiségben. Az apám alkoholista, ezt nagyon jól tudja. Nem kérek még egy alkeszt az életembe. Igazad lehet, szerintem sem tetszik ez bennem neki. Arra is mernék fogadni hogy a barátai befolyásolni fogják, hogy "jaj hagyd a fenébe" "találsz mást mert jó pasi vagy és gazdag".
2022. aug. 24. 11:42
 24/59 anonim ***** válasza:
46%

Én a helyedben megírnám neki, hogy ne gondolkodjon tovább, te szeretnéd befejezni.

Ne parazold az időd

2022. aug. 24. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/59 anonim ***** válasza:
56%
Szerintem nincs ilyen hogy időkérés... valahol vagy elmúltak az érzelmek vagy nem. Vagy működik valami vagy nem!!!
2022. aug. 24. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/59 A kérdező kommentje:
Semmi gond nem volt, szombaton jól is éreztem magam. Erre megjött egy haverja, akire ránézve azt mondanátok hogy 10 év fegyház. Fél óra alatt berúgott, ezt a tudomásunkra is hozta. Harsány volt, tahó, elviselhetetlen. Természetesen barátom szerint túlreagáltam.
2022. aug. 24. 12:20
 27/59 anonim ***** válasza:
29%
Kérdező, ne haragudj, de nőként van benned azért némi tartás?! Vagy csak elszenvedője vagy az életednek?! Ja nekem egy férfi ilyet mondana, hogy gondolkodnia kell, kérdés nélkül csomagolnám össze a cuccait, hogy anyukájánál gondolkodhat mostantól bármeddig, Ja és természetesen nem a mi kapcsolatunkról, mert annak vége van!
2022. aug. 24. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/59 A kérdező kommentje:
Igazatok van, én nagyon szenvedek ettől a helyzettől, gyűlölöm a bizonytalanságot.
2022. aug. 24. 14:37
 29/59 anonim ***** válasza:
84%
Nem csodálom! Ezt a pasit ki kell tenni, mert NEM VAGY neki fontos!
2022. aug. 24. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/59 anonim ***** válasza:
100%
Jelemtkezett azóta?
2022. aug. 24. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!