Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Voltatok már úgy, hogy ti azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Voltatok már úgy, hogy ti azt hittétek hogy kapcsolatban vagytok, de a másik fél részéről meg nem?

Figyelt kérdés
Voltatok már olyan szituban, hogy ti azt hittétek hogy kapcsolatban vagytok, de a másik közben csak kihasznált titeket valamire? Es a részéről nem is voltatok rendes kapcsolatban, hanem csak valami laza dologban? Voltatok már ennyire vakok?

2022. aug. 24. 16:49
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
87%
nem!
2022. aug. 24. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
84%
Nem.
2022. aug. 24. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
85%
Amíg nem beszéljük meg hogy kqpcsolatban vagyunk addig nem vagyunk, így nem tudom azt hinni.
2022. aug. 24. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
54%
Nem, miért hinnem azt? Ha beszeltunk róla, hogy kapcsolatban vagyunk, akkor onnantól vagyunk kapcsolatban. Ezért nem értem azt a sok embert, aki szerint ezeket nem kell letisztazni. De mindegy, nem azok szívják meg a végén, akik beszelnek róla, hanem akik nem.
2022. aug. 24. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
76%
nem
2022. aug. 24. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
80%

Soha nem beszéltem meg konkrétan, hogy most kapcsolatban vagyunk. Viszont mégsem jártam így, mint a kérdező. Azért azt azért tudod, hogy mi a helyzet.

Ismered a barátait? Családját? Bemutatott? Meg vagy hívva családi eseményekre?

2022. aug. 24. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
39%
Miből gondolod azt hogy nem vagytok kapcsolatban?
2022. aug. 24. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
55%

Megesik igen hogy olyan idegenérzésem van a masim felé.

Meg átsuhannak bennem hogy de kár hogy nem az enyém"

Es folyamat abban az érzésben vagyok hogy megtisztel hogy MOST velem van mert bármikor lelép ugy néz ki.


Sokszor megesik velem hogy röbb éves kaocsolatban SEM érzem magam biztonságban

Ilyenkor néha gudatosan magamra eroltetem, azaz olyan érzéssel főzök mintha 20 éve egyutt lennénk es ez lenne a világ legtermészetesebb dolga, es olyan fura az hogy amikor tudatosan magamra erőltetem a biztonságérzést hogy megélhessem legalabb egy pillanatra is, hogy stabil kapcsolatban vagyok, akkor a másik valahogy légből elkezd velem kötözködni.


Valahogy egyik kaocsolatombol sem eddig holtomiglan..

2022. aug. 24. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
0%
*a másik(a párom) felé
2022. aug. 24. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
82%

*egyik kapcsolatombol sem lett eddig holtomiglan

De egyik kapcsolatban sem volt meg soha a biztonságérzetem.

Folyamatos volt az az érzésem, hogy "rezeg a léc" több éves kapcsolatokban is.

2022. aug. 24. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!