Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt veletek olyan, hogy teljesen kifordultatok magatokból egy kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Arra gondolok, hogy például olyan dolgokat váltott ki belőletek a párotok, amit nem gondoltatok volna, hogy lehetséges. Nekem például az egyik kapcsolatom rettentően mérgező volt, sokat hazudott én pedig volt, hogy annyira felidegesítettem magam, hogy hajnalban kiabáltam vele a telefonba, amikor nem tudtam merre jár, képeket téptem szét, hatalmas üzeneteket írtam neki. Teljesen abban a hitben voltam, hogy én ilyen vagyok, pedig előtte soha ilyen nem történt és féltem is újabb kapcsolatba lépni emiatt, viszont a jelenlegi páromnál megvan a bizalom és soha nem történt ilyen, hogy elpattant volna valami. Nálatok esetleg előfordult hasonló?
2022. aug. 26. 10:17
 1/7 anonim ***** válasza:
82%

Igen. Volt egy srac osszejottunk minden jo volt. Osszekoltozes utan meg teljesen alámrendelte maát abszolut papucs lett.

Ösztonszeruen lettem iranyitobb hatarozottabb aztan ingerlekenyebb is hazisarkany is.

SOHA az eletemben nem voltam ilyen es magamat is utáltam hogy ezt valtja ki belolem hogy folyton idegeskedek dirigalok, hogy ÉN nem ez vagyok nem vagyok igy bildog.


Beszeltuk azt hogy legyen már ferfi segitsen mert igy ez nem megy. Erre elkezdett onallo dontéseket hozni pl bekötetett a tv net telefon egyedul de en meg kiakadtak hogy mi a sz.rnak nekunk vonalat telefon?? Nem ez a csomag kellett volna plane sporoltunk is még akkor.


A vége mégis az lett hogy teljesen kiabrandultam, a szerelmet is teljesen megölte bennem amilyen tutyimutyi vagy nem is tudom milyen lett párkaocsolatban. Mert amugy meloban meg sikeres lépdel felfelé meg kocsi van meg ferfias is valahol, de együtt élős kapcsolatban...engem kicsinált.


Elotte is es utana is más dominánsabb határozott sikeres Férfiak mellett SOHA ilyen velem nem történt meg hogy en sárkanykodnék! Csak kizárolag mellette fordultam ki önmagambol egy teljesen más nővé amit mégcsak nem is ismertem magamban! Es azota sem jott elő SOHA.

2022. aug. 26. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
27%
*magát
2022. aug. 26. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
27%
*kidtam hogy minek nekünk vonalas telefon??
2022. aug. 26. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
27%
Kiakadtam
2022. aug. 26. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
95%

Általában nagyvonalú vagyok. De volt olyan barátnőm, aki mellett zsidó lettem, mert olyan gyorsan verte el a pénzem, hogy beszartam, hogy csóró leszek :D

Szóval ilyen szempontból fordultam ki magamból.

2022. aug. 26. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
81%

Nekem is volt hasonló, azokban a kapcsolataimban, ahol bizonytalanabb voltam, nem volt meg annyira az összhang, nem éreztem magam igazán jól, ott egy hisztis hárpia voltam, és én is azt hittem, hogy én egyszerűen ilyen vagyok, és eleve ezzel kezdtem sokszor az ismerkedést is már, hogy csak az vállaljon be velem további randikat, aki úgy érzi, ezt tudja kezelni :D De mint utóbb kiderült, amúgy mindegyik ilyen kapcsolatomban megalapozott volt a féltékenységem, a hiszti, az akárminek nevezzük instabilitásom. Az összes ilyen kapcsolatomban a pasi fél lábbal volt csak benne a dologban, többnél kiderült, hogy meg is csalt (volt, aminél nem derült ki ilyesmi, de az nem jelenti azt, hogy nem is történt meg), szóval azért nem teljesen tévedtek a kis szenzoraim, amikor féltékenykedtem meg mindenféle minősíthetetlen viselkedést produkáltam.

Aztán találkoztam valakivel, aki mellett soha egy pillanatig nem voltak kiborulásaim, féltékenységi rohamaim, a házisárkánytól kb annyira vagyok messze, mint Makó Jeruzsálemtől, és úgy egyébként is egy kiegyensúlyozott, nyugodt, békés nő lettem mellette. Szóval jah, van olyan, hogy az emberből a rosszat hozza elő a nem megfelelő partner, ha ne adja az ég, de új párt kéne keresnem a jövőben, akkor ez már önmagában red flag lenne, ha megint idegbeteg hisztérika lennék a fickó mellett.

2022. aug. 26. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Volt, olyan mint az első, ugyanaz a tutyimutyiság a hisztis pics+t hozta ki belőlem. Nem sokáig maradtam vele.
2022. aug. 26. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!