Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit szólnál, ha a szupermodell...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szólnál, ha a szupermodell alkatú barátnőd más férfinak küldene bikinis képet?

Figyelt kérdés
Szakítás lenne a vége?

2022. aug. 26. 12:54
 1/10 anonim ***** válasza:
70%

Ilyen esetben szerintem nem magával a képpel van. gond, hanem az, hogy mi lehet még mögötte, ami nem derült ki.


Én alapvetően türelmes vagyok, ha egyébként más aspektusokban tökéletes kapcsolatunk, és el tud számolni mindennel (picit paranoid, de elég részletesen, pl még az idejével is), hogy más hasonló eset nem történt senkivel, ennyiért még nem szakítanék.


Fordítva is, én sem várnám el, hogy önmagában egy kapott bikinis képért kidobjanak (bár eszembe nem jutna ilyen helyzetbe kerülni).

2022. aug. 26. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem lenne a barátnőm.
2022. aug. 26. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
45%

Pasirol függ.


Egyik exem pl büszke is volt arra hogy streaptase táncos vagyok es a szép szexirucis képeimre.(amik ennek ellenére sem közönsegesek!)


A barátom meg csak azért is megölne ha egy másik pasinak csak egy betűt is mernék írni, nemhogy képet kuldeni.

2022. aug. 26. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Semmit, nem érdekelne.
2022. aug. 26. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
*pasitol fugg hogy ki hogyan éli meg ezeket a párjátol
2022. aug. 26. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem szupermodell alkatú, akkor nyugodtan küldözgethet más pasiknak bikinis képet?🤣
2022. aug. 26. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
#3 az exed és a jelenlegi pasid is flúgos, csak a skála két végén.
2022. aug. 26. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
A köztes résen levők pedig féltekenykednek egy sort, aztan tulvannak rajta.
2022. aug. 26. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Azert irtam szelsoséget hogy latszodjon, hogy ez teljesen szubjektív. Minden pasi más. Maskeoo erintik dolgok. És máskepoen reagalnak is.
2022. aug. 26. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Repülne, mint a Vadliba...
2022. aug. 26. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!