Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nincs az embereknek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nincs az embereknek igénye normális párkapcsolatra?

Figyelt kérdés
Rengeteg a szakítás, a férfiak egyéjszakás kalandokat akarnak, a nők meg nem nyitottak semmiféle ismerkedésre. Hol lett elrontva?
2022. aug. 29. 19:37
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Olyan ez, mint a falusi rasszizmus: nincsen, de igény az volna rá...


Amúgy szerintem az a fő ok, hogy minden az online térbe helyeződött át: mindenki csak a kamu tökéletest látja (nemcsak külsőleg, hanem pl. párkapcsolatokban), a problémákat vagy az unalmas, nyers valóságot nem szokták postolni.


Ezért mindkét félnek irreális elvárások alakulnak ki. A férfiak jellemzően külső terén válogatnak "felül", míg a nők a szabadidős progik/életkörülmények (és külső) tengelyen támasztanak irreálisa elvárásokat.


34F

2022. aug. 29. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%

Én egy machiavellista művészlélek vagyok, ami azt jelenti, hogy kevés olyan ember van a világon, mint én:


Az emberekben abszolút nem bízok, mindenki felé bizalmatlan vagyok. A nőkben meg duplán nem bízok, a csalódásaim miatt, meg amiatt, amit a nőkről feltártam.


Ettől függetlenül a csajozás fontos része az életemnek. Az ismeretlen nőkben való vonzalomkeltéssel kiélhetem a művészi hajlamomat, másrészt inkább érdekkapcsolatokat tartanék fent a nőkkel.


A magánéletben nagyon elvont ember vagyok. Filozófia témákon gondolkodom, ha ihletem van, verseket írok. Egyfolytában tanulok, kalandokat keresek, fel akarom fedezni a világot, stb.


Mit kezdjek akkor egy barátnővel, akik egy "egy meghitt, boldog párkapcsolatot" akar? Én egy energiából energiabomba vagyok, engem ki lehetne űzni a világból az ilyen dolgokkal.


Szóval, köszi, de nem. Nekem nem kell komoly barátnő.

2022. aug. 29. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Igényük az lenne, csak mindenki többet és jobbat akarna, mint amit nyújt és ami jár.
2022. aug. 29. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
94%

Én az ismerősi körömben azt látom, hogy lusták magukon dolgozni, sokan kapcsolatfüggők, szerelmesek a szerelem érzetébe, mindegy, ki, csak legyen párjuk, és ez általában nem működik, hiszen olyannal is összejönnek, aki nem passzol hozzájuk csak azért, hogy legyen valakijük.

Míg ha elengednék ezt, fejlesztenének önmagukon, tudnák, hogy mire van szükségük, mik a határaik, és nem akarnának mindenáron társat maguknak, akkor meg tudnák találni azt a személyt, aki tényleg passzol hozzájuk és nem csak azért van, hogy legyen valaki.

2022. aug. 29. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Én ezt nem így látom. A legtöbb embernek nagyon is lenne igénye kapcsolatra és a legtöbb esetben egy olyan kapcsolatra ami boldog és biztonságos. De sajnos ilyet nehezen lehet találni.
2022. aug. 29. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
75%
Az én baráti körömben mindenkinek normális párkapcsolatra van igénye, és ilyeneket is tartanak fenn. Sehol nem látok olyat, amiről te írtál. Ettől függetlenül nem tagadom a létezését, viszont nem jelenteném ki általános igazságként
2022. aug. 29. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Én sok ilyet látok a környezetemben és nekem se jön össze.
2022. aug. 29. 20:26
 8/8 anonim ***** válasza:
Egy idő után mindenki belefásul, majd megszokja azt, akit először talál...
2022. aug. 29. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!