Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ahol mindkét fél fizikai...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ahol mindkét fél fizikai munkát végez és viszonylag sokszor kell túlórázniuk is, ott általában milyen gyakran szoktak szexelni?

Figyelt kérdés

2022. szept. 4. 16:00
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
2 naponta vagy 3. De változó! Van hogy minden nap,van hogy ki marad 4 nap. Ezt így nem lehet megírni mint egy órarendet.
2022. szept. 4. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

*de a nagy átlag nálunk legalább is a 2-3 naponta.


De ez nem csak a munkáktól függ. Az is fontos hogy kinek mekkora a libidója,mennyire igényli a szexet.

2022. szept. 4. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Régebben mi is általában 2-3 naponta. De most volt, hogy egy hónapig nem volt semmi, pedig neki sokkal nagyobb a libidója, mint nekem. Azt mondta, hogy azért, mert fáradt. De egy hónapig folyamatosan? Mármint igen, persze megértem, pláne hogy én is ugyanolyan munkakörben dolgozok. De még a szabadnapján is ennyire fáradt volt mindig?
2022. szept. 4. 16:06
 4/12 anonim ***** válasza:

Hát,elképzelhető hogy felgyülemlett benne a fáradtság folyamatosan,de azért 1 hónap az már elég sok!


Legutóbb nálam az exemnél volt ilyen,akinek kisebb volt a libidója mint az enyém+szar volt a szex

2022. szept. 4. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem amég nem tartós az eset,csak most fordult elő elsőnek,addig ne aggódj ezen! Viszont figyelj oda a továbbiakban erre. Ha ez rendszeresebb lesz, beszéljétek róla sokat!
2022. szept. 4. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
14%
Hat, akivel 1 honapig nincs szex es nem extrem ok miatt, azt automatikusan nem is tartom kapcsolatnak.
2022. szept. 4. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Azért ezt se tartom jó megoldásnak... Egy 2 éves kapcsolatot (nálunk ennyi, másoknak akár sokkal hosszabb is), ahol együtt élünk, egy csomó dolgon keresztül mentünk már, együtt tervezünk dolgokat, nem fogok csak azért "eldobni", de legalábbis leértékelni és nem kapcsolatnak tartani, mert egyszer egy hónapig nem volt szex.
2022. szept. 4. 16:27
 8/12 anonim ***** válasza:
67%

#7


Igazad van!

2022. szept. 4. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy idegileg készül ki a munkahelyén. A folytonos b...ogatástól, hogy még WC-re is alig tud elmenni, hogy lehetetlen elvárások vannak, hogy lábtörlőnek használja a főnöke, hogy furkálódnak a kollégái ...... vagy egyszerűen csak leépítést emlegetnek és mindenki feszült.

Ilyen okok sokkal inkább okozhatnak libidócsökkenést, mint a fizikai fáradtság.

Ne a gyakorin vitasd ezt meg idegenekkel, hanem vele beszélgess erről.

2022. szept. 4. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Ilyenek nincsenek, ugyanott dolgozunk. Én még jobban is utálom a munkánkat, mint ő. Ha egy pozitívumot kellene mondanom a helyről, akkor az a társaság, egy-két embert leszámítva mindenki normális, beleértve a vezetőket is.

Ő csak annyit mondott, hogy fáradt. De ettől függetlenül nem csak a saját helyzetemre szeretnék megoldást vagy válaszokat találni, hanem tényleg érdekel, hogy másoknál hogy mennek a dolgok. :D

2022. szept. 4. 19:03
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!