Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az emberek minél idősebbek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az emberek minél idősebbek, annál jobban választanak párt?

Figyelt kérdés
Nyilván mindenki változik és nem olyan párt választ 18 évesen, mint 30 évesen vagy esetleg még később. 18 és 25 év közt annyira sok új dolog jön be tanulás, munka, hogy nem csoda, ha rövidebb párkapcsolatok alakulnak csak ki, ellenben utána már stabilabb az élet, jobban kéne tudni kit keresünk, milyen társ illik hozzánk. Meg akik elváltak, jobban sikerülnek az új párkapcsolataik?

2022. szept. 5. 11:54
 1/9 anonim ***** válasza:
92%
Tapasztaltabban, nem jobban!
2022. szept. 5. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
80%

De van akinek akkor sem!

1.voltam

2022. szept. 5. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
79%
Ezt így nem jelent kijelenteni.
2022. szept. 5. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
80%
A tapasztalattol függ és attól, mit vont le belőlük. Nem kor függvénye. Én pl már most is tudatosan választottam part, 23 évesen. Sokan erre képtelenek “felnőttként” is.
2022. szept. 5. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Meglepodnek ha igy lenne :))
2022. szept. 5. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
46%

Nem ez nincs így. Sajnos hiába a tapasztalat is sokszor.


Főleg ha bele vagy habarodva a másikba...

2022. szept. 5. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
90%

Ez az adott embertől függ, mennyire érik meg, mennyire tudja logikusan átlátni a dolgokat. Én amúgy ezeket a "kategóriákat" látom többedik kapcsolatoknál:

1. Aki annyira buta, hogy nem látja át, hogy milyen téren választott rosszul előző kör(ök)ben

2. Aki tudja, hogy nem kellene ugyanabba a gödörbe beleesni, de úgy dönt, hogy hagyja a farkát/puniját irányítani megint... "tudom, hogy nem kéne, de hát mit tegyek, ha ez a típus vonz..."

3. Aki látja, hogy mi volt az az egy vagy két fontos dolog, ami fölött vagy elsiklott választás közben, vagy ami egyáltalán a szakítást jelentette végül a kapcsolatban... és annyira ráfixálódik azokra az elemekre, hogy nem vesz észre más intő jeleket, amit mondjuk korábban észrevett volna... pl. annyira rá van fókuszálva arra, hogy "ne legyen golddigger" vagy "ne legyen hímsoviniszta", hogy csak arra figyel, olyan jeleket ne mutasson, és azt pl. nem veszi észre, hogy lusta vagy függő vagy "kikapós".

4. Aki jól látja, mikre kell jobban odafigyelni, de nem hagyja figyelmen kívül azokat a dolgokat, amikről korábban tudta / sejtette, hogy intő jel, de vannak olyan egyéb intő jelek, amiket tapasztalatlanság miatt nem vesz észre.

5. Aki van elég érett ahhoz, hogy tanuljon az előző hibáiból és pluszban még jobban odafigyeljen minden lehetséges intő jelre és/vagy mázlista :).

2022. szept. 5. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
65%

"Az emberek minél idősebbek, annál jobban választanak párt?"

Lehet, hogy jobban tudják, más kérdés, hogy leélve, megkopva, beszürkülve kit tudnak megszerezni.

2022. szept. 5. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Mo.-n ez sem érvényes...
2022. szept. 5. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!