Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha nem szokott hiányozni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem szokott hiányozni a párom akkor azt jelenti,hogy nem szeretem?

Figyelt kérdés
Szeretem,kedvelem jó vele a szex is ,jó programokra járni együtt nevetünk is együtt,de valamiért nem szokott hiányozni.Nem értem miért érzek ilyet...?

2022. szept. 5. 21:06
 1/5 anonim ***** válasza:

Mert nem szereted!

Szeretnéd hiányozna.

2022. szept. 5. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok és mióta tart a kapcsolatotok?
2022. szept. 5. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

"Ha nem szokott hiányozni a párom akkor azt jelenti,hogy nem szeretem?"

Vagy egyszerűen túl sokat vagytok egymás nyakán. Az emberek többsége igényel bizonyos mennyiségű külön töltött időt is.

2022. szept. 5. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A jó minden, de azért keressünk szrt benne tipikus esete. Nem kvára mindegy, ha jól megvagytok és állítólag szereted?


Ahogy írták, ezen segíthet ha kevesebbet találkoztok, talán valamivel több idő kell külön.

2022. szept. 5. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Hidd el,hogy nem szereted!

Társfüggő vagy,mint sokan mások... a kettő több,mint az egy! Maradj vele,de hidd el,ez nem "szerelem" 🖤

32/N

2022. szept. 6. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!