Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 30-35 évesen egy fiú miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

30-35 évesen egy fiú miért akar sakkozni a barátnőjével?

Figyelt kérdés

Ne értsetek félre, tisztelem aki ezt a retro játékot mai napig űzi de meglehetősen unalmas és valójában egyéni magányos játék mivel magadban gondolkodsz.

Egy fiú, ha ismerkedik vagy párkapcsolatban van, miért akarja mindenáron a sakkot ráerőltetni egy lányra, például egy strandon?

Nem az a normális, ha egymásról beszélünk, egymást nézzük, sétálunk, eszünk, napozunk??


Általában úgyis fölényben lesz, ami pedig bunkóság egy kedves lánnyal szemben.

Keressen magának vele egyszintű játékost baráti körben szerintem...


Ettől még a rejtvény megfejtése is jobb mert együtt egymás mellett ülünk és segítjük egymást a betűkkel a végén nevetünk a poénon.


De a sakk egy verseny, akárcsak a kártya.

Miért akarnék kártyázni? Miért kell versenyeztetni magunkat?

Nem jön ki jól...most akkor ki hagyja nyerni a másikat, hogy a másiknak imponáljak? Legyen egy jó napja, hogy nyer... Vagy mi???



2022. szept. 5. 21:32
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:
0%
Hagyd az ilyent a fenébe, és gyere el velem randizni.
2022. szept. 5. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 anonim ***** válasza:
90%
Miért nem őt kérdezed? Aljas vagy, nem érdemelsz te semmit.
2022. szept. 5. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/44 anonim ***** válasza:
100%
2#: pacsi, egyet értek.
2022. szept. 5. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/44 anonim ***** válasza:
95%

Miért kellene egymást nyerni hagyni?

Gyakorlat teszi a mestert vagy mi a szösz.

A sakk és a kártya is játék, nem dől össze a világ, ha veszít az ember.


Egyébként érdemes keresni valami közös érdeklődési pontot, mert így nem sok értelme van, hacsak nem akarod nézni, ahogy ő sakkozik.

2022. szept. 5. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/44 Katona Dius ***** válasza:
96%
Talán mert szereti a sakkot, és szeretne megtanitani,hogy együtt jatszhassatok. És nem,nem kell nyerni hagyni a másikat. 10 éve vagyok férjemmel,mi is szoktunk sakkozni,kártyázni, egyéb módon "versenyezni". Jó idő töltés,ha epp nincs kedvünk megnézni egy filmet vagy bármi mast csinalni. Sose hagytuk a masikat nyerni, de mindketten tudunk vesziteni, szoval nem is szoktunk össze veszni ha valaki nyer.
2022. szept. 5. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/44 anonim válasza:
90%
retro játék? majd a magnus carlsen úgy nyakonver hogy összeszarod magad mint a bozo laci akkor lesz retro nyugalom
2022. szept. 5. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/44 anonim ***** válasza:
100%

Miért, egymás bambulása meg a heverészés, az annyira kevéssé magányos program? :D Ugyan már. Különböző ízlések, ennyi.


Én is sakkoztam anno az exemmel, nem volt vele gondom, max. annyi, hogy teljesen béna voltam benne, mert a sakkhoz nincs agyam, és mindig elvert benne :D. De nem is magányos, mert közben is beszélgettünk meg hülyéskedtünk, nem síri kussban csináltuk. Nekem pl. szimpatikusabb lenne ez a tevékenység akár strandon is, mint a parton törölközőn / lepedőn / nyugágyon pihenés.

2022. szept. 5. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/44 anonim ***** válasza:
100%

Ő szeret sakkozni és szeretné veled megosztani az élményt. Lehet hogy tud mutatni egy-két trükköt, jobban megérted a játékot és te is megszereted.

Szerintem sokkal érdekesebb lehet, mint az olyan "normális" dolgok, mint a napon rohadás és az 1500 forintos lángos zabálása.

2022. szept. 5. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/44 anonim ***** válasza:
100%

A leírásod alapján jobb nő illene a pasidhoz. Röhögni egy keresztrejtvényen, amiből az ötödik már nem egy nagy kihívás, az ám az élvezet.

Nem, a sakk nem verseny. A sakk háború, ahol használni kell az eszed.

Nyerni hagyás nem is értem, hogy merül fel. A három éves gyerekem hagytam utoljára nyerni játékban, aki még nem értette a játék működését teljesen.

2022. szept. 5. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/44 anonim ***** válasza:
86%

"Általában úgyis fölényben lesz, ami pedig bunkóság egy kedves lánnyal szemben."


Ne haragudj, de totál érthető, miért találod unalmasnak a sakkot, szánalmasan buta lehetsz.

2022. szept. 5. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!