Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van olyan, hogy fél napig nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan, hogy fél napig nem írtok egymásnak?

Figyelt kérdés
Nem munka miatt értendő. Hétvégén pl.

2022. szept. 5. 21:49
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
95%
Van. Ha éppen a barátaival van vagy este jön csak haza.
2022. szept. 5. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Olyanoktól kérdezem inkább, akik nem élnek együtt.
2022. szept. 5. 21:53
 3/19 anonim ***** válasza:
68%
nincs.
2022. szept. 5. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
94%
Legtöbbször csak este írunk. Nappal inkább csak ha valami sürgős van
2022. szept. 5. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Este írunk. Napközben tesszük a dolgunkat. N
2022. szept. 5. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
90%
Igen, van.
2022. szept. 5. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Huszonévesek vagytok vagy idősebbek?
2022. szept. 5. 22:39
 8/19 anonim ***** válasza:
33%

En 25.

Naponta beszélünk akár hússzor is, mindig folyamatos interakcióban vagyunk. Ha nem vagyunk együtt is, teljesen olyan, mintha együtt menne a napunk.

De megesik ha összeveszünk, hogy 1 hétig is zero kontakt.

Aztán ő ott folytatná ahol abbahagytuk, csak én olyankor el vagyok hidsgülve még,(pl nem birom ölelni sem),és szinte a nulláról szoktuk újrakezdeni az egészet. Ő udvarol, én meg vonakodom.


Remélem egyszer örökre eltűnik az életemből.

De ettől függetlenül megy a szinte óránkénti csevej, beszéd, az, hogy mentálisan folyamatos benne vagyunk egymás napjában, akkor is ha külön vagyunk is, akkor is együtt vagyunk így mentálisan nem is vagyunk külön soha. (Kivéve a hetes balhékat.)

2022. szept. 5. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Utolsó, mondjuk egy ilyen se veled se nélküled kapcsolatot én nem bírnék🤣De azt se tartom okénak, ha kb. egész napra eltűnik a párom, mikor nyilvánvalóan nála van a telefon...
2022. szept. 5. 22:48
 10/19 anonim ***** válasza:
23%

9 Én sem birom. Alapvetően nem boldog vagyok elhiheted. Alaovetően szomorú vagyok hogy ilyen adatott nekem.

(És akkor nála eddig csak rosszabbak vannak:()ez ugy egyik pofon utan a másik. Hogy es ebben kell talalni vkit.

2022. szept. 5. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!