Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek mit kéne tennem ?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit kéne tennem ?

Figyelt kérdés

Szerintetek mit kéne tennem ?

Van egy párom(44), és kint dolgozunk Amerikába repülőket építünk ami nagyon nehéz fizikai munka főleg nő létemre(30).

A páromnak van egy Testvére ő is velünk dolgozik, meg együtt élünk mert a munka hely biztosítja a szállást.

2 hónapja dolgozunk itt de a kapcsolatunk rohamosan romlik…

Nem a munkával van a baj, meg hogy 12 óra

Eleve úgy jöttünk ide, hogy én meg a párom nem vagyunk együtt mert természetesen nem nézik jó szemmel.

Itt a lényeg igazából a Testvére mindenbe bele köt , meg beleszól

Tegnap pl csiszoltam géppel és a szemembe ment a karbon ami eléggé fajt mentem a mosdóba nagyon könnyezett a szemem kicsit leültem a padra,megtöröltem a szemem. Barátom megkérdezte hogy jól vagyok, és a testvére mondta hogy ne törődjön már az en lelki vilagommal had sírjak , aztán mondta hogy menjek vissza azonnal vágjak le egy anyagot a nagy gépi korfuresszel mondom de azt sajnos nem tudom használni, mert múltkor rám szólt egy kolléga hogy azt nekem nem lehet mert az nagyon nagyon veszélyes!! Akkor is csináljam mondom na most volt elég!

Életünk az nincsen,időnk sincs semmire!

Elvileg en rossz hatással vagyok a baratomra ami nem igaz, mert ha szünet van se mehetek oda hozza

Ha haza értünk is hárman vacsorázunk együtt és akkor is folyamatosan a megalazasok, en milyen vagyok… már le se ülök inkább enni.

Meg hogy a baratom nagyon eltunk mióta velem van, mert mindig együtt mentek mindenhova.

Mondtam a barátomnak, hogy ha valakinek van egy barátnője ez a normális a család az család az alap.

De ha van barátnőd szerintem ő kene hogy az első legyen.

Mondjatok ha rosszul gondolom és velem van a probléma.

Mondtam a barátomnak, hogy feladom ezt a munkát, hogy ne egy helyen dolgozzunk és elmegyek máshova, mert rá megy az egész kapcsolatom.

Erre azt mondta, hogy akkor szakitunk ?

Mondom miért ez a munka tart minket össze ?

Szerintetek mit kene tennem ?

Tegnap is haza jöttünk és már sírtam mindig engem bas…tat a testvére akkor mondta a barátomnak mondtam már ne törődj az ő lelki világával .. hat köszi azért ez rosszul esett !



2022. szept. 8. 07:38
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Vallaj masik munkát biztos van a kozelben egy bolt es mehetsz arufeltoltonek vagy vmi kavezoba is felszolgalonak kiszolgalonak.

Es koltozzetek kulon a testvertol.

2022. szept. 8. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Felmondanék. Mi értelme ennek? Rámegy a kapcsolatod, meg az egész életed.

Semmi időd nincs mellette, folyamatos stressz alatt vagy, megaláznak. Semennyi pénz nem ér ennyit.

Ülj le a pároddal és beszéljétek meg ezt normálisan.

2022. szept. 8. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nyugodtan tedd ki a pasid, meg hagyd ott a munkát is, egyikkel se nyersz semmit.

Mondjuk a munkát kétszer gondold meg, hogy bírod-e, meg mennyire fizet jól. De a munkaadónak szólj nyugodtan, hogy inkább nőkkel laknál együtt, ha megoldható.

A pasid meg kúrogassa a kedves a tesoját, és legyenek ketten boldogok. Aki 44 évesen ilyen szinten töketlen, azzal nem lehet mit kezdeni.

2022. szept. 8. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Mondj fel, keress másik munkát, és szakíts a pasival. Ennek így nincs értelme
2022. szept. 8. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
De miért nem áll ki melletted?Leültök enni a testvére téged aláz ő meg nyugodtan eszi a levest?El nem tudom képzelni.Vagy te miért nem véded meg magad és küldöd el a francba.Ezt én igy tuti nem csinálnám.Hagynám éljen a tesvérével ha már ennyire töketlen.Csak egymásra számithattok/számithatnátok ott.De a barátod úgy látszik magasról tojik rád.
2022. szept. 8. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!