Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Velem van a baj ha minden pasi akivel eddig egyutt voltam, kapcsolat kozben kiderult,hogy teljesen mas,mint akinek megismertem az elejen?

Figyelt kérdés

Nem latnek a rozsaszin kodtol?

Minden kapcsolatomban mindig mindent megtettem a baratomert, a mindent az konkretan tenyleg minden. Joban-rosszban mellettuk voltam, ha padlon voltam osszeszedtem oket es kitartottam mellettuk. Amikor nekem volt rosszabb idoszakom ok inkabb leleptek,hiaba allitottak az elejen,hogy szamithatok rajuk.

Esku nem a gazdag top pasikra bukom, a legutobbi parom pl nem is tetszett kulsore, de a belsejebe szerettem bele, aztan mar a kulseje is megfelelt teljesen. Nem az a jo pasi fele, de azt hittem,hogy a belso ertekei kimagasloak. Nem fenyezem magam,de kaphattam volna kulsoleg jobb pasit. Az sem erdekelt,hogy nincs lakasa,mennyit keres, van autoja vagy nincs, onmagaert szerettem.Mindegyik ferfi ugy kezdte,hogy kedves volt, torodo stb stb vele pl elkepzeltem a jovomet, de mikor nekem volt problemam inkabb elhagyott, pedig jaj de szerelmes volt belem.

Es onsajnalat vagy nem, de szerintem rohadtul nem erdemeltem meg, es az onbecsulesem teljesen 0 most,hogy mit kellett volna meg tennem,miert nem ertem annyit,hogy kitartson mellettem. Padlon voltam es meg belem is rugott.

Ennyire el tudjak jatszani a ferfiak az elejen,hogy milyen jo emberek vagy en vagyok a vak?


2022. szept. 8. 18:09
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Ja es persze neki 2 het kellett es mar tovabb is lepett.
2022. szept. 8. 18:10
 2/14 anonim ***** válasza:
93%
Igen, annyiban, hogy az emberismereted valószínűleg csapnivaló. Továbbá valószínűsíthető, hogy rájuk vetíted a vágyaidat, és ezt egészen addig, amíg a valóság jól pofán nem csap, nem vagy hajlandó abbahagyni.
2022. szept. 8. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem veled van a baj, és nem érdemelted meg, hogy így bánjanak veled. Előfordulhat, hogy nem veszed észre a jeleket. legközelebb nézd racionálisabban az elején a kapcsolatot. Ugyanannyit foglalkozik veled, mint te vele? A személye mellet abba is beleszerettél, ahogy bánik veled? Milyennek érzed magad mellette? Szerethetőnek, magabiztosnak, vonzónak? Ha a válasz igen, akkor jó úton jártok. Általában már az elején is lehet látni a jeleket.

És van olyan, aki egyszerűen nem képes arra, hogy érzelmi támaszt nyújtson. Figyeld már az elejétől, hogy reagál, amikor valami problémádról beszélsz.

2022. szept. 8. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Mindenki másabb picit az elején.. hormonok természetes kedvességet hoznak magukkal.
2022. szept. 8. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

A te bajod az hogy önmagadból indusz ki. Azt hiszed, hogy mindenki olyan rendes ember amilyen te is vagy. Te jó ember vagy! Ezért fel sem merül benned a lehetőség hogy más esetleg nem az. A képlet ott borul fel, amikor a másik félnek a saját jóságát kellene a közösbe, a tiedhez raknia, amikor a tied valamiért megcsappan (rossz életszituációba kerültél) és számítani szeretnél rá, és hogy a szint amit felállítottatok ne csökkenjen, megmaradjon. De mivel neki nincs mit beletennie, ezért a kisebb ellenálást választja, és lelép, kipöckölődik az életedből is. Ami jó, mert gondolom egy hazug emberre neked sincs szükséged az életedben. Ami sajnálatos az az elvesztegetett idő. :/ Fel a fejjel. Előbb utóbb mindenki a saját “serpenyőjébe” kerül. (:


29/F

2022. szept. 8. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Te is lehetsz vak, és a férfiak is nagyon jól el tudják játszani hogy ők főnyeremények.
2022. szept. 8. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
És hány ilyen kapcsolatod volt?
2022. szept. 8. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

3


+1 ilyen se veled se nelkuled, ott hamar felismertem, hogy o sem jobb.

2022. szept. 8. 19:30
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Akkor te még a szerencsésebbik eset vagy. Van egy ismerősöm aki már a 32-dik pasiját tapossa. Mármint őt tapossák, ő meg koldulja a szeretetet. Sajnos a rossz fiúk az esetei... A rossz fiúk meg rossz fiúk... Csak ezt a lányok akik rájuk vágynak ezt a részét valahogy szeretik elfelejteni...
2022. szept. 8. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

3-ra még lehet azt mondani, hogy szerencsétlenül jártál és nem a te hibád, azaz hogy egyáltalán nem.


Kiindulhatsz ebből a 3 és fél kapcsolatodból.


Ha unatkozol, vegyél egy papírt és írd össze kivel, hogy ismerkedtél meg, milyen tulajdonságaik voltak, hogy viselkedtek elején később, te milyen voltál te mit éreztél.


készíts egy statisztikát.


Valószínűleg nem lesz hazugság mint amiket a KSH csinál.

2022. szept. 8. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!