Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan kezelnéd a helyzetet,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kezelnéd a helyzetet, ha meghallanád az új pasidnak egy fura telefonbeszélgetését, de ő nem tudná, hogy te hallottad?

Figyelt kérdés

Kb. erről lenne szó benne.


"... az már régen volt. De egyszerűen megoldottam: a srác szeméből láttam, hogy nem lehet teljesen heteró, tehát döntöttem, és már aznap este az ágyamban volt. A következő héten szépen elintézte nekem a papírokat, így sokkal hamarabb megkaptam azokat. Aztán találkoztam vele, még 1-2 alkalommal. Viszont azt is tudtam, hogy a barátnője kifejezetten vonzódik hozzám, szóval jobbnak láttam kihátrálni ebből az egészből. Szegény lány magát hibáztatta a vonzalma miatt, de még csak nem is sejtette, hogy én már rég lefeküdtem a párjával..."


2022. szept. 12. 12:06
A kérdező szavazást indított:
Nem szólnék semmit. Nem az én ügyem.
Beszélnék vele, hogy ez meg mit jelentsen?
Szakítanék vele.
21 szavazat
 1/5 anonim ***** válasza:
73%
Elmondanám a lánynak, hogy egy féreggel jár.
2022. szept. 12. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem tudnád elmondani. Mert ez a régmúltban történt esemény, a szereplőket nem ismered
2022. szept. 12. 12:13
 3/5 anonim ***** válasza:
88%
Nekem nem fér bele, hogy a férfi, akivel együtt vagyok, más férfiakkal fekszik le. Kiábrándító, ezért szakítanék
2022. szept. 12. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Felhoznám a meleg témát valami random helyzetben. És finoman rákérdeznék,hogy csinált-e már olyat. Mintha csak egy bohókás beszélgetés lenne. Ha elmondja az igazat akkor meg rajtad áll,hogy hogyan tovább.

Ha viszont letagadja akkor elgondolkodnék,hogy akarok-e hazug, esetleg csalfa kapcsolatot.

2022. szept. 12. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szakítanék azonnal! Nekem nem fér bele, számomra férfiatlan! ( nem vagyok homofób , de az én agyamba hetero férfi való )
2022. szept. 12. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!