Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Többször is mondtam a páromnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Többször is mondtam a páromnak, hogy nem kérek telefont a születésnapomra, ennek ellenére kaptam egyet. Megköszöntem, de nem örülök neki. Elmondjam neki?

Figyelt kérdés
2022. szept. 20. 23:38
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
90%
Ha nem mondod el , megint kaphatsz olyat aminek nem fogsz örülni
2022. szept. 20. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
88%

Kötelezően igen! A nem az nem, bármilyen helyzetben.

Azért engem érdekelne, hogy hogyan zajlott ez a többször elmondtam, egyáltalán hogy merült fel és ki által a kérdés. Nagyon nem mindegy, hogy hogy zajlottak ezek a beszélgetések, ha te 2 naponta jajongsz, hogy a telefonod milyen rossz, de nincs rá pénzed, majd összegyűjtöd, lehet 1-2 év, de kibírod, neked ez kell, és ezt minden alkalommal felajánlotta, te elutasítottad, az egy szép gesztus. Nagyon más helyzet, ha egy szót nem szóltál, de ő forszírozta, hogy ezt a szart cseréld le, akár ő megveszi, te meg ragaszkodtál hozzá, hogy neked megfelel.

2022. szept. 21. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is félreérthette. Vannak olyan "nemek", amik csak udvariasságból léteznek, mert illik elutasítani valamit, akkor is, ha szeretnéd. Ilyen van pl meghívásnál, ha fázol és felajánlja a kabátját, meg ilyenek.


Ha a te nemed nem ilyen volt, gyorsan közöld vele, hogy képbe kerüljön, ezzel semmi rosszat nem teszel, segíted, hogy jobban kiismerjen téged.

2022. szept. 21. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen, el kéne mondani.
2022. szept. 21. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Legalábbis kérdezd meg, miért vette meg, ha többször is mondtad neki, hogy nem kell neked telefon.


Eddig volt telefonod? Normálisan működött?

2022. szept. 21. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Hellmano ***** válasza:
28%
Ezért kell előre tisztázni a dolgokat, hogy ki minek örül, mert akkor nem lesz ebből bonyodalom a későbbiekben. Én pl. nem örülök szinte semminek, ezért már tudja mindenki, hogy pénzt adjon inkább és abból azt veszek, aminek örülök :D Régebben rengeteg karácsonyt meg ilyeneket rontottam el azzal, hogy kimutattam, hogy nem tetszik, amit kaptam. Tudom nem szép dolog, de nekem azonnal az arcomon van, ha valami nem tetszik és hangot is adok neki... ezért csak pénzt adnak, amiből majd én megveszem magamnak ami tetszik és akkor mindenki örül :D
2022. szept. 21. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Elég világosan elmondtam, hogy nem kérek telefont. Amúgy sosem vártam el, hogy vegyen drága ajándékot a születésnapomra (nem is szokott, de soha nem volt ezzel bajom)


Az o családja is itt volt, az en családom is (en pont azt szeretem, hogy ha nagy vendégség van, eszünk iszunk, jól erezzük magunkat - ennyi elég is lett volna)

Amikor elovette a telefont, nyilván nem mondhattam azt, hogy kertem, hogy ne vegyél ilyesmit.


elmondta, hogy mennyit jart utanna, hogy a legjobb proceszor legyen benne, meg ennyi meg ennyi ram es nagyon lelkes volt. Nem akarom ezt halatlansaggal viszonozni, de tobbszor is mondtan elotte, hogy semmi baja a telefonomnak, igaz regi, de mindenre jo, amire hasznalom

2022. szept. 21. 09:36
 8/12 anonim ***** válasza:
53%
6-os, hát én meg felnőtt, kereső embernek sosem ajándékoznék pénzt, legföljebb nászajándéknak. Ha semmi sem kell neki, akkor kap egy csokor virágot (ha nő) vagy egy üveg italt (ha férfi) és részemről ennyi.
2022. szept. 21. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
30%
A semmi jobb lett volna? A legtöbb ember azt kap.
2022. szept. 21. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

#9


igen, ritkán jönnek hozzánk vendégek (pont a párom miatt, aki nem szereti a nagy társaságot) Szóval az, hogy meghívta az o családját es az enyemet bulizni, mar elég ajándék volt.

2022. szept. 21. 10:08
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!