Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyire bízol meg a párodban?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire bízol meg a párodban?

Figyelt kérdés
2022. szept. 21. 16:39
A kérdező szavazást indított:
100%-ig bízok benne. Csak így van egy kapcsolatnak értelme.
Bízok benne, de azért szkeptikus vagyok, nincs teljes bizalom.
Nem igazán bízok meg benne.
Egyáltalán nem bízok meg benne.
41 szavazat
 1/10 anonim ***** válasza:
23%

Mielőtt elváltam a feleségemtől, néha egész nap diktafon volt a táskájában, amit hangelemző programmal szűrtem.

Adott szavakra kerestem rá a beszélgetésekben, milyen meglepetés megcsalt, így tudtam meg ki a csávó.

Egyszer jött haza melóból, cuccait már összepakoltam ajtó elé, mondtam neki hívhatja is a csávóját.Elsőnek úgy csinált mint ha nem értené, persze a csávó nem akarta magához költöztetni, csak szexre kellett.

Egy óra múlva jött is a csávó mert végül felhívta hogy vigye el a cuccait, utána két hét múlva szakítottak a csávó is kidobta, ment vissza az anyjáékhoz.

Ezután egy nőben sem bízok ellenőrizni fogom mindig ha lesz párom.

2022. szept. 21. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
1-es, megértem a csalódottságod, de neked inkább ne legyen barátnőd. Ezzel a mentalitással bármelyik normális, hűséges lány kikészülne melletted.
2022. szept. 21. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

#1


A diktafon elég durvának tűnik. Én is bizalmatlan vagyok, de azért ez nem normális hozzáállás, hogy diktafont teszel más táskájában.

2022. szept. 21. 17:24
 4/10 anonim ***** válasza:
44%
Senkiben nem szabad megbízni, mert csalódni fogsz. Az emberek megbízhatatlanok és bármikor hátbatámadnak, ha épp az éri meg nekik. A legtöbb emberbe bele van kódolva az árulás, a hazugság.
2022. szept. 21. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
30%

1.


A legtöbb kapcsolat gyors véget érne a módszereddel. A többség viszont inkább HISZ, mint tud, sőt el is utasítják a tudást.

2022. szept. 21. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
2022. szept. 21. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
65%
Mondjuk furcsa felfogás, aki sza*rá csalja a másikat az rendben van, akinek hazudoznak és kénytelen kideríteni valahogy a dolgokat az elmebeteg. Nem egyébként normális gerinces pár mellett nem is kellene ilyet tenni, akkor mégis mit tegyél.
2022. szept. 21. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Olyan értelemben 100%-ig bízok benne, hogy tudom, hogy nem csalna meg. De amikor megbeszélünk egy időpontot, hogy mikor találkozunk, vagy mikorra jön haza, abban már nem bízok, mert nagyon sok olyan eset volt, amikor ezeket nem tartotta be.
2022. szept. 22. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Alapvetően érdemes bizalommal állni mindenkinek és egy alap szinten megszavazni neki, és a teljes bizalom hosszú idővel alakul ki valamint az élet igazolni fog
2022. szept. 22. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
9. Hidd el nekem akit több vagy nagy csalódás ért az az életben alap bizalomra se képes, elég ingoványos talaj ez a bizalom, akinek eleve nincs semmi rossz tapasztalata, az jóval könnyebben áll ehhez pozitívan.
2022. szept. 22. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!