Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mindenen veszekszik velem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindenen veszekszik velem a feleségem. Van oka is. Ötletek ?

Figyelt kérdés

Mióta együtt vagyunk (7 éve) azóta ilyen. 3 éve vagyunk házasok. Sok barátunk van, tőlem idősebb férfi tagokkal vele egyidős nőkkel.

Ezt azért tartom fontosnak, mert én úgy érzem nem vagyok elkésve.


Szoval röviden. Ott kezdődött hogy minden barátnőjét eljegyezték. Már ment a hiszti, hogy ő nincs. Nem mondta ki. Éreztem. Nem ezért, tényleg nem de eljegyeztem. Most a legtöbb barátnője várandós. Ők külön élnek mi a szülőknél. A feleségem elvárásai nagyok. Úgy érzem minden tőlem telhetőt megteszek. Nem herdálom el a pénzt. Havonta annyit félreteszek, hogy tényleg jóformán csak 40 ezrem marad a 300-350 ezer forintos fizumból. Egyelőre házra gyűjtünk. Kicsit elkalandoztam de fontos tudni, neki több a fizetése, ugyanannyit rakunk félre és ami marad abból gazdálkodunk. A spórolt pénz közös, a többi nem, nyilván veszünk egymásnak ezt azt és segítünk egymásnak. Most jelenleg a gyerekválalás miatt megy a hiszti. Szülőknél lakunk. A gyerek elférne, nem is védekezünk, én a cigit letettem, heti 2-3 x van együttlét.


Mióta 3 barátnője is várandós lett azóta látszólag nem normális. Mindenért cseszeget, ma megjegyeztem, hogy ez így nem lesz jó, hogy megint itt tartunk. A válasza az volt, hogy nem kell aggódni tőlem úgy se fog teherbe esni ezzel a néha együtt vagyunk néha nem hozzáállással.


Komolyan elgondolkodtam, hogy velem van a baj ? Kezdem magam kellemetlenül érezni. Persze tudom, hogy nem velem van a gond, neki van különféle baja, most ezt nem ecsetelném, de köztudottan gátolja a gyermeknemzést amig nincs beállitva. Viszont sajnos azt érzem ez a legkevesebb gond.. mit tegyek? Szeretem őt de ezt nem bírom, hogy mindig követni kell mindenkit és ha nekünk nem úgy van, akkor lemaradva kell érezni magunkat. Sajnos már néha annyira ideges vagyok, hogy üvöltök, csapkodok. Ez miatt fejemhez is vágta, hogy ő neki nem kell tőlem gyerek mert idegbeteg vagyok..


2022. szept. 21. 23:13
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
9%
Gazdagabb kanit akar...vagy már dugja is egy.
2022. szept. 21. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
20%
Azért veszekszik mert már megvan az utódod csak egyszerűen egy teher vagy neki.Nem tudja mit csináljon veled.
2022. szept. 21. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
94%
Szülökkel lakva tényleg kár a gyereken agyalni ebben igazad van. Nekem úgy tűnik nincsenek közös célok. Neki van, de az nem egyezik a tieddel. ímmel ámmal eljegyzed stb. .nem bantasbol, ertheto ha neked még koraiak a tervei, de egy nagyon öszinte beszelgetes kellene.
2022. szept. 21. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 Semuhi ***** válasza:
88%
Ez nagyon ugy hangzik hogy barmit teszel hogy joblegyen mindig lesz valami ami miatt elégedetlen lesz :(
2022. szept. 22. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
48%

OFF: Undorítóak, gusztustalanok azok a válaszok, hogy más dugja, meg, hogy megvan az utód.

Nő vagyok, és beismerem, hogy sajnos veszekedős vagyok a párkapcsolatomban, de tiszta szívemből gyűlölném és minden lehetséges módon taposnám azt, aki ilyet akarna ültetni a páromba, ugyanis 9 éve együtt vagyunk, és soha az életben rá se néztem másra, nemhogy "dugjon" más, meg "megvan az utód". Az összes kötekedésem önbizalomhiányból, belső bizonytalanságból és régebbi rendesen meg nem beszélt sérelmekből ered, a páromat pedig annyira szeretem, hogy simán meghalnék helyette, ha úgy adódik.


A kérdésre pedig annyit, hogy arról nem volt szó, hogy ő mit tesz azért, hogy jobb legyen az anyagi helyzet, és meg lehessen valósítani, amiket akar. Ha ő nem küzd és van egy xarul fizető munkája, miközben a másik egyedül gürcöl azért, hogy lehessen közös ház, az több, mint szánalmas.

Az elvárásai egyáltalán nem nagyok alapvetően, én pl. belepusztulnék, ha a szülők nyakán kellene élni, és 7 év után az eljegyzés, házasság, gyerek téma is időszerű lehet. Bár szülőknél élve kicsit komikus.

2022. szept. 22. 03:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
49%

"Persze tudom, hogy nem velem van a gond"

Hát ha itt tartotok hét év után, akkor de, veled is gond van.

2022. szept. 22. 04:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
85%

7 éve tesztek el havi 600 ezret, és a szülők nyakán éltek. Miért is?

Gondolom, nem 18 évesek vagytok. Azt elegánsan kihagytad, hogy ki mennyi idős.

Lehet, hogy te nem vagy elkésve, de ő igen. Főleg, ha olyan egészségügyi gondja van már most, ami mellett évekig is tarthat, mire teherbe esik.

Mondd meg, hogy nem akarsz gyereket, aztán váljatok el. Legalább ebben ti lehettek az elsők.

2022. szept. 22. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Egész biztos vagyok benne, hogy nincs más a dologban, mármint más ember. Ha lenne, nem lenne velem. Ilyen egyszerű.


Én rosszabbul keresek mint ő, viszont a kettőnk megtakarítása közel 500.000 Ft. Vagy több néha. A fizetésem véleményem szerint átlagos. Minden hónapban tudok 250-300 ezret elrakni.


Azert nem építettünk még, mivel nem szeretnénk hitelt. Ahogy említettem az ő elvarasai nagyobbak mint az enyém vagy akár a körülöttünk lévő barátainké. Ezért sem érzem elkesve magunkat. Azok akik már gyereket várnak körülöttünk azok külön élnek. Viszont olyan körülmények között ( és ez nem bántás) amit én eltudnék viselni hiszen ilyen családból jöttem, ő viszont nem. Így mi nekünk tovább kell gyűjteni. Szóval ennyi az egész.


Itt a probléma, hogy mindent megteszek úgy érzem és semmi sem elég. Heti 2-3 x lefekszunk és be van feszülve, mert nekünk még nincs gyerek. Holott nem én tehetek róla, hiszen szerintem ilyen téren nem velem van a baj. Én is szeretnék gyereket, viszont azt, hogy naponta 2x azért együtt lenni, mert a barátnői terhesek szerintem sok.


Nekem ezzel van a bajom. És a fejemhez vágta hogy miattam nincs gyerek mert gyakorlatilag nem b.szok mint egy nyúl, csak azért mert 3 barátnője terhes.


Egyébként ő 26 én 29 éves vagyok.


A családi ház pedig egy több generációs, kulon reszen élünk. El is férne a gyerek, ha jonne se baj, én csak ezt a feszkot és muszáj dolgot nem értem. Meg hogy engem b.szogat.. ennyi..

2022. szept. 22. 05:56
 9/23 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerűen csak az a probléma hogy mások elvárásai szerint éli az életét, társadalmi megszokás szerint. Ahelyett hogy úgy élné ahogy neki jó. És csak úgy házasodna, úgy vállalna gyereket, ha valóban ő szeretné ezt és nem nyomásra történne. Magyarul azért menjen hozzád, mert te vagy az az ember akivel elképzeli a hátralévő életét, és azért vállaljon gyereket, mert kifejezetten tőled szeretne, mert boldog jővőkép alakulna ki tőle. Ahogy ő él az nem normális. A fejében kell rendet tenni, hogy nem megfelelni kell a társadalmi normáknak, meg nem utánozni a barátokat, nem versenyezni velük. Ezt kell megértetned vele, ha nem megy szakember segítsége is ajánlott, egy pszichológus formájában!
2022. szept. 22. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%

Ha ő is akar gyereket, te is, meg el is férne, akkor miért nincs?

Ez egy olyan kérdés, amiben nem érdemes csak azért beadni a derekad, hogy az asszonytól nyugtod legyen. Pillanatnyi megoldásnak jónak tűnik, de a pillanat elszáll, a megoldás meg ottmarad.

Benned nem igazán van meg az az érzés, hogy a feleségeddel gyereket akarj. Hangsúly itt azon van, hogy vele.

Ha ő ilyen, akkor a ház után meg a gyerek után is ilyen marad. Mindig lesz valami, ami neki kell, amiért téged fog b.gatni, és vagy el tudod így képzelni az egész életed, mert előnynek érzed, hogy mindig rugdos valaki előre, mindig valaki motivál valami többre. Vagy ezt b.gatásnak meg zsarolásnak éled meg, és ez az évek során csak egyre inkább így lesz. Pláne ahol gyerek is van, mert egy gyerekre a Dáriusz minden kincse is elmegy, egy gyerek után meg kell kettő, három, stb.

Szerintem te ezt bem akarod. Az jön le az írásodból, hogy most be vagy már feszülve, és csak azért se, nehogy megint neki legyen igaza, és megint csak ő kapja meg, amit akar.

De legalább magadhoz legyél őszinte: te nem akarsz ezzel a nővel gyereket, mert nem akarod így leélni az életed.


Azt csak az érdekesség kedvéért írom le, hogy gyerekcsináláshoz a minden másnap szex az ideális, a napi kettő inkább nehezíti, mivel a spermium termeléshez idő kell.

2022. szept. 22. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!