Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 29 éves jóképű, sportos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

29 éves jóképű, sportos pasiként még sosem voltam nővel, és közeledik az első, de nagyon ideges vagyok, mert a lány nem tudja! Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Fiatalon is vékony, magas, jóképű srác voltam, és bár többször ismerkedtem lányokkal, sosem komolyodott odáig a dolog, hogy lefeküdjünk, márpedig én eleinte vallásos okokból, majd saját elhatározásból olyannal szerettem volna elveszíteni a szüzességem, akit szeretek. Ez évekig nem történt meg, és később jött az egyetem, rengeteg tanulás, munka, minden nap a mókuskerékben távol a korábbi vidéki baráti körtől, egyszerűen nem találkoztam szinte egy normális lánnyal se. Most végre komolyodik a dolog valakivel, és már célozgatott rá, hogy menjek át filmezni, borozni, meg volt hogy összebújtunk a kanapémon és ott lent simogatott, de megijedtem és elvicceltem a dolgot, hogy ne kelljen lefeküdni. Persze nem mondtam el neki, mert legutóbbi két alkalommal is ezzel riasztottam el magamtól a barátnő-jelölteket, hiszen azt hitték nincs rendben velem valami. Félek hogy az első éjszakán besülök, rosszull teljesítek és ő is ott hagy! Hogy nyugtassam meg magam?

2022. szept. 24. 21:57
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
50%
Tényleg nem kéne, én is szóltam!
2022. szept. 25. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
26%
Figyelj, semmi rosszindulat nélkül mondom, hogy NE MOND EL NEKI!! Mert ez rád és a lányra is egy hatalmas nyomást fog helyezni... meg szerintem nem az számít hogy hány emberrel voltál előtte, hanem az hogy mekkora lesz köztetek az összhang. Miután megtörtént elmondhatod, de addig fölösleges... meg amúgy sem tartozik az ilyen senkire, csak rád..
2022. szept. 25. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
68%
De az, hogy valaki szűz, nem indok arra, hogy felrúgjon egy jól alakuló kapcsolatot.. érted... nem erről kéne a lánnyal beszélned, hanem hogy mitől félsz.
2022. szept. 25. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 1Léna ***** válasza:
65%

Szerintem még nem elég erős a kapcsolatotok, ha ilyesmi miatt elhagyna.

Ha pedig mégis elmenne, akkor nem ő lesz az a társ akire szükséged van.

Mert egy kapcsolat akkor jó, ha a nehézségeket együtt tudjátok megoldani, kezelni.

A test kívánsága a szexuális vágy kielégítése, de az embernek testi-lelki társra van szüksége. Persze egy ilyen társat nehezebb találni, mert a nemi vágy türelmetlenné tesz, és az önuralom, az önmegtartóztatás ma nem trendi, pedig jellemformáló, férfiúi magatartás. Amivel tiszteli a nőt, akiből - egy neki rendelt társ mellett - anya lehet.

2022. szept. 25. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:

Verd ki előtte, úgy tovább bírod.


Ha meg elmész, nagy ügy...

2022. szept. 26. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
94%

Ó, igen, és mondd el neki, mert le fogja vágni.


Exem behazudta, hogy nem szűz - egy francokat nem volt az.

A hazugság jobban fájt, mint a tény.

2022. szept. 26. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
95%
Az én férjem 28 éves volt, amikor megismerkedtünk és szűz volt. Helyes, magas, izmos :) Én tudtam, hogy az. Én nem voltam az. 14 éve házasok vagyunk. Van 3 gyönyörű lányunk. Ha érdekel esetleg, hogy milyen volt az első együttlétünk, írj priviben. Ide nem szerettem volna kiírni, mert túl személyes. Nyugodj meg, engedj magatoknak egy jó kis habfürdőt, ne legyenek túl nagy elvárásaid magaddal szemben. Nem fog összedőlni a világ, ha nem lesz minden tökéletes elsőre. 😊 Drukkolok!
2022. szept. 26. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 A kérdező kommentje:
Megtörtént a dolog, egész jó volt! Persze kb 2 perces volt a szex, de már annak is örültem, hogy a szopásnál nem mentem el.. pedig az valami isteni volt! Ő is azt mondta, hogy nem voltam rossz elsőhöz képest, már másnak is vette el a szüzességét. Ennél most már csak jobb leszek! Köszönöm a tippeket
2022. szept. 27. 00:32
 29/33 anonim ***** válasza:
100%
Jaj de jó, örülök, hogy jól sikerült az estétek! 27es voltam.
2022. szept. 27. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
100%
Na, gratulálok! :)
2022. szept. 27. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!