Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok éreztétek magatokat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok éreztétek magatokat már külsőre " leharcolva" magatok?

Figyelt kérdés
Olyan kapcsolatban ami nem volt épp jó . Mennyire látszott meg rajtatok megjelenés szempontjából?
2022. szept. 25. 07:20
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Minden szempontbol! Sajnosna bőrömön egyre jobban látszik a xanax, és az altató is 😒 Pedig msgyon szép bőröm volt
2022. szept. 25. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen. A férfi minden időm elvette, magamra nem jutott. Elég is volt....
2022. szept. 25. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Rövid távon is, pár hónap után évekkel látszottam öregebbnek. Felszedtem jó pár kilót, pedig alig ettem. Menni nem volt energiám, csak feküdtem egész nap.

Szakítás után szinte egyből kivirultam. A felesleg is szinte magától lement, és tele voltam energiával. Minden ismerősöm megjegyezte, hogy mi történt, megváltoztam, jó irányba.

2022. szept. 25. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Mindig szomorú volt az arcom, amikor szétmentünk mosolygós lettem
2022. szept. 25. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Többen megjegyezték h látszik a szememen h nem vagyok boldog. Amikor szétmentünk ez változott.
2022. szept. 25. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Volt olyan kapcsolatom, ahol meghíztam és slamposabb lettem kicsit, volt olyan is, ahol a végére fáradt,szomorú,öreg arcot festett rám a sok méreg és fájdalom.


Most pedig kivirultam, lefogytam, mert olyan ember van mellettem,aki viszont szeret, boldog vagyok vele.

2022. szept. 25. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Jaj istenem, meglátok magamról egy fotót amikor még az exemmel voltam és rosszul leszek..

Pedig csinos lehettem akkor is a férfiak szemében, mindig volt aki udvarolt.

Az egyetlen, hogy nagyon vékony voltam akkor az jobban tetszik, mint most, hogy nyugalmamba állandóan eszek, van rajtam ahhoz képest +5 kiló biztosan.

2022. szept. 25. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen, egy volt párom mellett volt hogy meghíztam, kicsit eligénytelenedtem, de ő is. Igazán leharcolva meg mindig szakítások után szoktam lenni.
2022. szept. 26. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
50%

Már elhidegült kapcsolatban annyit vettem észre magamon, hogy nehezebben keltem fel, nem azonnal rohantam tisztálkodni, piperészkedni, csinibe öltözni, hanem azért 1-2 órát tengtem-lengtem pizsamában, kócosabb hajjal (kiv. ha bealudtam munka előtt és sietni kellett). Hízás is volt, de az betegség miatt, nem azért, mert elhagytam volna magam - de a fogyás már a kapcsolat alatt elkezdődött.


Most érzem kicsit leharcolva magam szingliként, de annak 2 oka van: 1) az idő vasfoga engem sem kímél meg, én sem vagyok már 20éves (ráncok a homlokon, apró ráncok a szem alatt, pici megnyúlt bőr a nyakamnál), 2) a bőröm 1-2 éve eléggé problémás lett (azt gyanítom, hogy annak lehetett hozzá leginkább köze, hogy leálltam a fogamzásgátlóval).

2022. szept. 26. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!