Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem igazán tudok lefeküdni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem igazán tudok lefeküdni a férjemmel ezek után. Szerintetek van jövőnk?

Figyelt kérdés

A sztori eleje az, hogy megcsalt, kicsivel több, mint egy éve. Elképesztően összetört, de megbocsátottam neki, csak azért, mert szinte rögtön elmondta magától, csak egyszer történt meg (állítólag), és nagyon megbánta - és persze, mert mindennél jobban szeretem.


Én is bőven benne voltam, mert az én hibákból adódóan, sajnos nem jött össze a baba-projektünk, és ezt a szexuális életünk is rendesen megsínylette. Értsd, amúgy sem vagyok egy vad "kanca" a hálószobában, de utána még annyira sem... Pedig a férjem mindig éreztette velem, mennyire csodálatosnak tart. Mindegy is, most már.


Az utóbbi fél évben viszont, ugyanoda jutottunk. A megcsalás után volt pár jó hónapunk, de azóta egyre jobban kínoz a megcsalás, a másik nő tudata, hogy ő is megkapta azt a törődést, ami csak nekem járt volna, stb. Tudom, bolond vagyok, főleg, ha már egyszer megbocsátottam, de nem tudok mit csinálni. Folyamatosan kattogok, pedig a férjem nagyon türelmes. Az utóbbi időben sorra utasítottam el, és nem azért, mert nem kívánom. Csak hát, értitek.


Nem tudom, hogy tudnék ezen túljutni, miközben az is frusztrál, hogy így újra meg fog csalni (hiába bíztat, és nem siettet, nem fenyeget) - hiszen ezért is jutottunk el idáig. Plusz, a munkám is elég stresszes.


Mi a véleményetek, tartunk mi még valamerre, vagy ez teljes zsákutca? Voltatok hasonló helyzetben? Mit javasoltok, hogyan kéne kezelnem a helyzetet?


11 éve vagyunk együtt, ebből 4 éve házasok. Amúgy is nagyon törődött velem, az élet más területein is, most meg aztán pláne. Nem tudom, mi baj velem.


Köszönöm a figyelmed!



#poszt-trauma
2022. szept. 30. 12:26
1 2 3
 1/27 A kérdező kommentje:
Ja igen, az utolsó hónapokban már nem is kezdeményez. Nagyon félek, hogy végleg megunt 😔
2022. szept. 30. 12:29
 2/27 anonim ***** válasza:
72%

Nekem az a benyomásom , hogy vagy önbizalmad vagy önbecsülésed nincs sok.

Vagy mind2

Kezdj el küzdősportolni/edzz

2022. szept. 30. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
89%
Te megpróbáltad megbocsátani, de nem ment. Ennyi a történet. Nem vagy bolond, teljesen jogosan az érzéseid. Szerintem elég időt adtál a dolognak, ideje továbblépni.
2022. szept. 30. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
84%

Hiába bocsátasz meg, ha a férjed eljátszotta a bizalmadat (megcsalt).

És ez az amit nem "szerzett" vissza. Van aki csak pszichológus segítségével tudja ezt feldolgozni, és van aki még úgy sem. Mert a bizalom a kapcsolat egyik alapköve. Ha ez nincs meg, akkor mindig gyanakodni fogsz, hogy nem fordul e elő még egyszer.

Szerintem próbálj meg elmenni egy pszichológushoz hátha segít. De ha ez sem segít akkor kár erőltetni.

2022. szept. 30. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
91%
Nincs.
2022. szept. 30. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
75%

"Én is bőven benne voltam"

Nem.

Nem te unszoltad, hogy ugyan már, dugjon félre. Ez az ő döntése volt. Innentől te kicsit sem voltál benne.

Az, hogy a gyerek nem jött össze... szintén nem egy akaratlagos dolog. És ha feltétlenül hibást akarunk keresni, ő volt az, aki egy biológiai tényt nem tudott megfelelően kezelni

2022. szept. 30. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:

Mármint dehogy, sosem hibáztatott emiatt (a betegségem miatt), vagy kezelt le - egyszerűen baromira nem volt kedvem szexelni, csak néha. Erre értettem.


Amúgy az is nehezíti a helyzetet, hogy ő a legjobb barátom. Nem tudom nélküle elképzelni 😔

2022. szept. 30. 13:03
 8/27 anonim ***** válasza:
32%

Szerintem jól tetted, hogy megbocsátottál ebben a helyzetben.


Az intenzív sport szerintem is jó megoldás lenne, és 4-5 hónap múlva gondold át mi a helyzet.

2022. szept. 30. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
86%

Tudtam, hogy velem ugyanez lenne, ezert adtam be a válást, mikor kiderült, hogy megcsal. Az a kapcsolat már soha nem lesz olyan, mint előtte, mindig eszedbe fog jutni. Elkezdődik a gyanakvás, aztán a féltékenység, nem működik a szex, a végén úgy is váltunk volna. Csak addigra meg is utáljuk egymást. Nálunk van két közös gyerek, ezért muszáj megmaradnia egy normális hangvételű együttműködésnek.

Nem volt könnyű, meg kellett gyászolni, de ma már boldog kapcsolatban élek, csak épp mással.

2022. szept. 30. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
72%
Szerintem nincs jövője ennek a kapcsolatnak. Érthető módon nem tudod magad tùltenni a megcsaláson, és el kell keserítselek, de ha egyszer megtette megteszi megint, szintén olyan szöveggel, hogy ő mindent megpròbált, de te nem nyitottál felé szexuálisan.
2022. szept. 30. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!