Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érzem ezt?

Figyelt kérdés

Párom már nagyon szeretne babát viszont én irtózom meg a gondolattól is.

Nem szeretnék még gyereket,néha úgy érzem hogy soha.


Párom hetek óta nem védekezik és félek hogy az leszek.


Kényszer terhesség az olyan lenne mintha elvágnám az egész életem


Normális ez az érzés?



2022. szept. 30. 22:57
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem mindenki akar gyereket, de ha így érzel, akkor mindenképp beszélj vele. Ez nem úgy működik, hogy ő már szeretne, ezért nem húz gumit, te meg csak beletörődsz.
2022. szept. 30. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
"Párom hetek óta nem védekezik". Most ugye csak viccelsz? Nem annak kéne védekezni, aki NEM akar gyereket?😂
2022. szept. 30. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Hát én hiába mondom de akkor megharagszik napokra.
2022. szept. 30. 23:15
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Mi az, hogy mondom? Ne mondd, hanem védekezz, ha nem akarsz gyereket!🤦🏽‍♀️
2022. szept. 30. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Jézusom, beszélj vele erről, illene ezt szépen megbeszélni vele, hogy így érzel. Nem itolsó sorban a gyerek miatt is. Ne szülessen már úgy, hogy te egyáltalán nem is akartad, csak beletörődtél, mert úgy alakult.
2022. szept. 30. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Azt állítja hogy gumival nem érzi jónak szóval nem tudom milyen védekezés lehetne a legjobb.

Volt úgy h több mint 3 héten at nem feküdtem le vele mert nem akart védekezni.

Gyógyszert viszont nem szeretnék használni mert sok betegséget okozz.

2022. szept. 30. 23:25
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
#felelősségteljesemberek
2022. szept. 30. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Basszus hagyd ott és keress olyat aki szintén nem akar gyereket és elötte tanulj meg kommunikálni a pároddal! Mi ez a kapcsolat?? Erőszakoskodik veled a szexben, nem veszed észre?? Önző disznó a párod és nem is érdekli, hogy te mit akarsz.
2022. szept. 30. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Ti ehhez hány évesek vagytok? Minden szavad nagyon gáz! Azért érzed ezt, mert nem akarsz (még) gyereket, nem egy ördöglakat.

Eleve a gyerekvállalásnak felelős döntésnek kell lennie, és ha a szándékaitok merőben ellentétesek nem kell együtt maradni. Azért, mert 1 fokkal kevésbé élvezetesebb a szex, azért baromira nem éri meg gyereket vállalni, mindketten felelőtlenek vagytok.

Meg kell beszélni, és ameddig nincs óvszer nincs szex, egy abortusz, vagy nem kívánt terhesség nem ér meg egy szar kapcsolatot...

2022. szept. 30. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

20as éveinek közepén vagyunk .

Nem vagyunk gyerekek.

2022. szept. 30. 23:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!