Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fördöruhás képek a facebookon?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fördöruhás képek a facebookon?

Figyelt kérdés
A barátnöm rendszeresen rak fel magáról fürdöruhás képeket a facebookra. Èn szóvátettem neki, hogy zavar. Ki mit gondol?

2022. okt. 3. 11:32
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem proli dolog.
2022. okt. 3. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
84%
Reklám.
2022. okt. 3. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
84%

Vannak, akik úgy látják, hogy hát mi van abban? Hisz a strandon is látják fürdőruhában.

Igen, de ott normál esetbe nem fotózzák le, és rakják ki a netre.

Engem is zavarna. Szerintem nem oda való.

Itt ahányan írnak, annyi válasz fog születni. De attól, hogy valaki azt írja, hogy engem nem zavar, attól nem oldódik meg a problémád, mert téged meg igen.

Szerintem nem baj, hogy szóvá tetted.

Mit felelt rá?

2022. okt. 3. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 A kérdező kommentje:
Már múltkor is szóvátettem, de most mégis posztot. Alapvetően azt gondolom ha az ember párkapcsolatban van, ne rakosgasson fel külön fürdőruhás képeket, Max együtt. Ilyenkor jönnek a dugólájkok meg az esetleges üzenetek régi barátoktól....nincs szükség erre. Férfiként tudom hogy működik. Nekem ez a véleményem.
2022. okt. 3. 12:07
 5/32 anonim ***** válasza:
69%

Akkor mondhatjuk úgy, hogy figyelmen kívül hagyta a kérésed.

Én is azon a véleményen vagyok, hogy nincs szükség ilyen képek posztolására.

Vajon neki miért van rá szüksége, ha kapcsolatban van? Valamiért neki ez fontos, hogy feltölthesse.

Az is lehet, hogy neki ez egy jóleső érzés, hogy még így is, hogy kapcsolatban van másoknak felkelti az érdeklődését, és így simogatja az egóját, hogyha sokan lájkolják neki.

Netán a lájk számoktól függ az önbizalma? Ezek jutottak eszembe, de valójában ő maga tudja, hogy mi a mozgatórugó mögötte.

2022. okt. 3. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom, de azzal összevetve, hogy a múltjából kiderültek hütlenségek...az ember akartlanul is rosszra gondol....
2022. okt. 3. 12:42
 7/32 anonim ***** válasza:
33%
Én biztos nem engedném hogy a pasim szabályozza/szabja meg mit tehetek ki és mit nem… viszonyításképp az én párom csinálja rólam a legdögösebb képeket instára
2022. okt. 3. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
65%

7. Az mind szép meg jó hogy a pasid csinálja a legdögösebb képeket, csak itt arról beszélünk hogy ez semmi más mint a saját egód legyezgetése ez. Mert nem elég az ha két kulturált dicséretet kapnál ami mondjuk igaz is lenne, hanem a minél több like = csodagyönyörű vagyok hurrá. Ez a mutassuk meg magunkat rendkívül fontos lett a lányoknak, csak aztán ha meg lequrváznak akkor meg kikéred magadnak.


A kérdezőnek. Qva egyszerű, azért mutogatja magát mert nem vagy neki elég, neki kell mástól is a turbó. kérdés hogy mi? 200 like csak, vagy még több dolog? kis dumcsi kis találka stb. Mindegyik ugyanazt a sz@art nyomja, de normális kapcsolatra ezek a "babák" senkinek sem kellenek majd természetesen.

2022. okt. 3. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
90%
Amíg szingli voltam sem tettem ki magam rendes ruha nélkül facebookra. Kapcsolatban pedig pláne nem gondolom ezt helyénvalónak.
2022. okt. 3. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
91%
Még 1-2 belefér, de ez a magamutogatás mindig valaminek a hiánya. Lehet ezzel vitatkozni, de nem egészséges mentalitású az aki egyfolytában fotózgatja magát minél merészebb ruhában, aztán percenként frissíti a telóját 3h-n keresztül hogy jajj de jó újabb lájk, jujj már mennyi van!!! Hú akkor így kell kinéznem. Így b+ így nézzél ki. Kár hogy másképp semmit nem érsz, csak egy agyonlájkolt pixel vagy b+.
2022. okt. 3. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!