Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tennétek ha a párotok ezt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek ha a párotok ezt csinálja?

Figyelt kérdés

Nagyon sok dolgon gyerekesen ”összeszólalkozik” velem, ami olyan pici dolog..

Utálok veszekedni így ideig óráig nagyon türelmes nő vagyok, hogy ne legyen nagyobb vita..

Pl néha napján kedvem van picit sminkelni, néha ez is baj, kinek sminkelem magam.. pedig ez nálam tényleg csak kedv függő

Nem élünk együtt még de 5éve együttvagyunk, és pl elmentem multkor is egy másik városba egy boltba, mert csak ott van.. rögtön azzal jött hogy én titokban megyek meg ilyenek, pedig ha akkor épp nem is beszéltünk minek fárasszam vele hogy én ide meg oda megyek vásárolni.. máskor meg az a baja hogy sokat beszélek neki.. pont ilyenekről hogy hova mentem..

Nem igazán jó semmi amit csinálok..

Régen nem ilyen volt.. nemrégen kezdődött ez :/


2022. okt. 3. 13:13
 1/5 anonim ***** válasza:
97%
Mond meg neki, hogy téged ez feszélyez, és nem érted a viselkedését. És ezt vagy abbahagyja, vagy megkockáztatja a szakítást.
2022. okt. 3. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
97%

Össze ne költözz vele... még jobban leszabályozna. Beteges amit a manuszod csinál. De ezt Te is tudod.

Nem lehet, hogy ő jár félre...? Csak mert azt írod, hogy eddig nem csinált ilyeneket. Van az a mondás, hogy mindig az kiabál, akinek a háza ég.

2022. okt. 3. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
25%
Nagyon unalmas lehet veled egyutt lenni, vedd eszre hogy probal egy kis kotekedessel eletet vinni a kapcsolatotokba
2022. okt. 3. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
94%
Nem éltek együtt (csak feljárogattok egymáshoz, már 5! éve, mint a tinik), ergo semmi köze az életedhez.
2022. okt. 3. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

#3

Ez nem élet belevivés, valószínűleg te is ilyen vagy, szeretsz kötekedni és a másikat hibáztatni mindenért

Remek ember lehetsz :)


#4 sajnos még nem tudtunk összeköltözni ennek megvan a komoly oka, direkt nem irtam le, ehhez semmi közöd!

2022. okt. 3. 18:09

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!