Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kezdjek ezzel?

Figyelt kérdés
11 hetes terhes vagyok és nekem kell eljárnom a kutyájával? Már így is eleget megteszek azzal ha leviszem az udvarba szaladgálni.(albérletbe vagyunk ) érzem hogy megterhelem magam a sok lépcsőzéssel. Menne van 2 csivavam. A páromnak meg 1 vizslája. Eléggé problémás . Mostanában kevesebbet is mozog de mikor aktívabb is volt akkor is problémás volt. A párom reggel 6 tol este 5,6,7 ig van hogy oda van...És hétvégén mikor szabad mindig kifogásokat keres hogy mert nem viszi el a kutyáját sétáltatni ahova régebben is eljártunk. Nem adja meg a kutyának a kellő mozgást....én meg terhesen nem fogok a kutyája miatt kockáztatni. De persze már hozzám kett vágva hogy ez miatt lusta vagyok meg hoyg egész nap itthon vagyok. Jobban érdekli a kutya mint én. Szulei alattunk élnek. És nem tudjak hogy terhes vagyok még. Ok is ram bízzak a kutyájukat az meg beagle. Hogy vigyem le mert ők is oda vannak egész nap. Nekem ez nagyon sok így érzem.stresszelek is miatta...nert nem könnyű velük. Általában fel kell hozzám a mi lakasunkba hogy ne legyen egyedül a szülei kutyája. Egyszer volt hogy a héten pisilés után vissza vitten a saját lakásába a kutyájukat. Párom haza ért teljesen kiakadt hogy hol a kutya mert nincs itt...nagyon betegesek.. visszatérve a párom kutyájához a vizslához . Ha el is mennek vele sétálni lenne hova de egy darabig pórázon kellene tartanom! Ea múltkor is azóta se vezetem pórázon majdnem orra buktam annyira megrántott..... a stressz szintem 10000/10000 mert idegeskednek nehogy baja legyen a babának na meg bosszantó hogy nem tud engedelmeskedni a kutya és nyakamba van varva. Amúgy is problémás. Össze vissza morog ha van oka ha nincs. Ha kettesbe maradok vele én tudok lazítani a kanapén mert ha hall valamit ha nem egyből morog. És hiába szólok rá nem hagyja abba.. ezért van néha hogy másik szobába csukom. Nekem fontosabb a gyerekem. Nevelje meg a párom és akkor nem lesz gond. Meg nehogymar egy ilyen az életem körül forogjon ....ti mit tennetek? Ha eszembe jut valami megirom utólag. (A párom egyébként azt a kifogást használja hogy ő dolgozik én vagyok itthon és hogy én foglalkozzak a kutyával) meg hogy ő mennyire fáradt de azért xbxozni nem fáradt meg velem vitázni!

2022. okt. 3. 14:18
 1/7 anonim ***** válasza:
84%

Íme a terheshiszti újabb epizódja és majd a játszótéri anyuka újabb kiadása.

Te választottad neked kellett nem igazán értem a problémát.

Gondolom ez volt a legjobb az összes közül és mélyen átgondolt családtervezés is volt.

Jah várj mégsem...

2022. okt. 3. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 StevenUp ***** válasza:
71%

A kutya érzi hogy nem szereted, ezért neveletlen. Te meg minek akarsz gyereket szülni olyannak aki elmondásod szerint csak xboxozik meg veszekszik veled..? Több sebből vérzik ez az egész szitu, és ezek közül a legkevesebb az hogy pénzt adtál két p*nanyaló patkánynak amiket kutyának mernek csúfolni


Igazából tanácsolni csak azt. Tudom hogy költözz el mert jelenleg ez a biztos dolog a jövőben, a kérdés már csak az hogy mikor következik be

2022. okt. 3. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
87%
A házicseléd és kutyasétáltato feladatodon kivül mivel foglalkozol még? Veszélyeztetett terhes vagy?
2022. okt. 3. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 mantis religiosa ***** válasza:
100%
Ennek mi köze a szexualitáshoz?
2022. okt. 3. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
94%
11 hetes terhesen a kutyasétáltatás még nem jelenthet gondot. Kivéve ha veszélyeztetett terhes vagy.
2022. okt. 3. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Fasza kapcsolat,szar lesz egyedül felnevelni a gyereket. Máskor jobban válaszd meg, hogy kinek szülsz.

A csávónak meg a szüleinek pedig tudok gratulálni, felelős állattartás,nesze.

2022. okt. 3. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

De ha a szülei nem tudják, hogy terhes vagy, akkor mivel indokolod, hogy otthon vagy egész nap?


Jó, tudom, van nem túl kellemes pillanata a terhességnek, de nem kell túldramatizálni. Ha a baba beágyazódótt akkor nem egy pórázát cibáló kutyától fog elmenni.


Én 14 hetes voltam amikor eltaknyoltam a biciklivel és ráestem a hasamra. A babának semmi baja nem lett, csak nekem maradt heg a kezemen.


A kutya meg azért morog rád mert nem hülye és érzi, hogy ellenséges vagy vele. Tedd rendbe a fejedben ezt a babatúlféltést, majd próbálj meg bizalmas kapcsolatot kiépíteni a kutyával. Mert ez tényleg csak hiszti amit nyomsz.

2022. okt. 3. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!