Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tudod,hogy a párodnak mennyi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudod,hogy a párodnak mennyi a fizetése?

Figyelt kérdés
Közös kasszán vagytok? kaját is közösen veszítek?

2022. okt. 3. 19:47
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
98%
Tudom. Külön kasszán vagyunk.
2022. okt. 3. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
95%
Forintra pontosan nem. Mondjuk 50e-es határon belül tudom megtippelni.
2022. okt. 3. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
92%

Most a feleségemmel tudjuk egymás fizetését, furának is tartanám, ha nem így lenne. De ezelőtt is tudtam exem fizetését, meg én is mondtam. Együtt terveztem lenni eddig mindenkivel, úgy meg nem lehet tervezni, megbízni a másikban ha titkolózunk. Szerintem.

Kaját, lakhatást, ilyeneket közösen fizetjük, aztán a saját hobbijára, miegymásra költ mindenki magának. Persze csak úgy, hogy rakunk is félre minden hónapban.

2022. okt. 3. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
97%
Tudom. Együtt tervezünk. Ha nem tudnánk egymás bevételeit, nehéz tervezni a kiadásokat.
2022. okt. 3. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
95%
Tudom. És közös kasszán vagyunk.
2022. okt. 3. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
79%
Nagyjából tudom, külön kasszán vagyunk. A kaja egy közös pénztárcából megy, amibe mindketten azonos összeget teszünk.
2022. okt. 3. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen pontosan nem tudom, csak kb, de nem is lakunk még együtt, így nyilván külön kasszán is vagyunk. Hamarosan tervezzük az összeköltözést, még nem állapodtunk meg benne, hogy közös vagy külön kassza lesz, a 3-as válaszoló által leírt opció tűnik ideálisnak számomra.
2022. okt. 3. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Tudom, közös kasszán vagyunk.
2022. okt. 3. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
46%
Nem tudom pontosan, de nem is gondolom, hogy rám tartozna. Külön kasszán vagyunk, külön vesszük a kaját is.
2022. okt. 3. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
70%
Tudom, közös kassza. Mondjuk mindkettőnk fizetése külön, saját számlára érkezik, amiről mindenki fizet, amit szeretne (hobbira, meglepetés ajándékra, személyes apróságokra, akármi), de összességében a bevételeket/kiadásokat közösnek tekintjük, közösen kezeljük, így valamelyikünk kifizeti mindig a rezsit meg a kaját meg az ilyen dolgokat (egyben, nincs különcködés). Illetve van egy közös megtakarítási számlánk, amire szoktunk mindketten utalni, ehhez van mindkettőnknek hozzáférése. Nekünk ez azóta működik így, hogy összeköltöztünk, akkor beszéltük meg a ki-mennyit keres kérdéskört, mert csak így tudtuk ugye kalkulálni az albérletet meg az ilyen-olyan kiadásokat, amik belefértek akkoriban a keretbe.
2022. okt. 3. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!