Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha a barátnőmtől kérek valamit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a barátnőmtől kérek valamit, pl. megy boltba, és megkérem hogy hozzon almát, akkor körtét hoz... nagyon ki tud akasztani! Nem tudom, hogy nem figyel rám, vagy miért, de rendszeres, hiába szólok... másnál is van így? Hogy reagálnátok?

Figyelt kérdés

Új barátnő, normális, minden stimmel, ez az egyetlen probléma, de ki tud akasztani vele...

Ma is ment boltba, megkérdezte mit hozzon, mondtam, hogy xy sampont, persze nem olyat hozott, mert: "Ilyen volt!" Ekkor mondtam, hogy akkor nem kellett volna venni semmilyet, majd máshol megvesszük. (Na most vagy 1 hónapig azzal mosom a hajam, vagy elmegyek én a boltba és veszek olyat amilyen kell - mindkét opció kellemetlen.)

Persze vajból is teavaj helyett margarint hozott, pedig ez már a 3. alkalom, és mindig mondtam neki.


Nálatok is van ilyen? Mi lehet az oka, nem figyeltek a másikra, vagy nem érdekel a másik igénye, egyéb? Hogy reagálnátok?

30 körüliek vagyunk


2022. okt. 12. 14:35
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
72%

Rengetegszer van, hogy nem kapok pontosan azt a boltban amit akartam volna. Akkor én is viszek valami mást helyette, mert nem érek rá újra és újra és újra visszamenni hogy hátha már van amit kerestem... Meg nem érek rá a város összes boltját bejárni.

Szerintem ebben nincs semmi extra.

2022. okt. 12. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
76%

Most en azt nem értem egyáltalán minek hozatsz vele bármit is.

Melo vagy suli utan utkozben megveszed te a te dolgaid es kesz.

2022. okt. 12. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
81%
Vedd meg te, ne a másikat ugráltasd mindig.
2022. okt. 12. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
96%

#2

Mondjuk ez a része lehet logikus, nálunk is én vásárolok mert nekem több bolt is útba esik, a páromnak meg fél órás kitérő meló után (+ utána fél óra vissza), szerintem nincs ezzel gond.

Csak akkor ne legyen finnyás, az ember nem kap mindig mindent. 🤷‍♀️

2022. okt. 12. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 he84 ***** válasza:
37%
Egyetértek az 1-es válaszolóval. Ha ennyire nem tetszik, hogy ezt csinálja már nem először a barátnőd és ha kényeskedsz, hogy miket vásároljon, akkor ne őt ugráltasd mindig (ami valójában bizonyos fokig kihasználás, akár tetszik ez neked, akár nem), hanem menj le és te vásárolj akár külön, akár máshonnan hazafelé útközben. Ezért kár rendszeresen kiakadnod. Ám ettől még nem helyes, hogy őt ugráltatod, pláne ha nem először nem elég jó, amiket vesz neked. Inkább örülj neki, hogy hasonlót vesz és nem valami nagyon más dolgokat. A körte is gyümölcs, nem csak az alma, a margarin is vajféle, a más márkájú sampon és sampon, inkább örülj neki, ne kényeskedj kérdező.
2022. okt. 12. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 he84 ***** válasza:
Az ott "is sampon" akar lenni, csak elírtam.
2022. okt. 12. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 A kérdező kommentje:

Én már a szakításon gondolkodom... ezt nem fogom bírni 40 éven keresztül!


Amúgy én dolgozom, ő épp munkanélküli, sokat szaladgál a városban, tehát meg tudná venni, csak valahogy les..ja az igényeimet.

2022. okt. 12. 14:58
 8/28 anonim ***** válasza:
61%

Én nem értek egyet azokkal a válaszolókkal, akik azt mondjak, hogy kihasználja a barátnőjét. Én ha lemegyek a boltba, akkor én is megkérdezem, hozzak-e valamit, ha már úgyis odamegyek.

És eszembe sem jutna körtét venni, ha almát kért.

Nem tudom mi lehet ennek az okát, kérdezd meg tőle. Nem tudja megjegyezni, memóriaproblémája van, vagy csak nem érdekli.

2022. okt. 12. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 he84 ***** válasza:
71%
Hát kérdező, ha te ezért szakítasz és ha a gondot nem úgy oldod meg, hogy te vásárolj inkább, ha ez ennyire nem tetszik, akkor nem egészen stimmelsz, már elnézést. Egy ilyen kényesség miatt szakítani és a javasolt irányba még csak nem is akarsz változtatni,...
2022. okt. 12. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 A kérdező kommentje:

Már miért lenne ez kényesség, vagy miért kellene elviselnem? Ha mondjuk rendelsz egy farmernadrágot a neten, és küld a bolt egy mackónadrágot, akkor meghúzod a vállad, mosolyogsz egyet és hordod azt?!


Igazából máshol nem tűnik fel, mert mást nem bízok rá. Visszagondolva 1 eset volt, mikor festettünk, mondta hogy segít, erre a második ajtót már diszperzittel kente le olaj helyett...


Amúgy memóriazavar nem lehet (gondoltam én is ilyesmire), egyszerűen csak nem figyel vagy les..ja. De szerintem a munkahelyéről is ezért küldték el.

2022. okt. 12. 15:21
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!