Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjam el mi gátol?

Figyelt kérdés

Bonyolult a helyzet és az érzéseim, melyek gátolnak h szintet lépjünk és család legyünk.

De belül egy gát van bennem.


Mint ember nincs baj és tudom hogy szereti a gyerekeket és törődő.

De vhogy ahogy a dolgait intézi, osszeegyezteti a zurosebbb időszakban a munkáit abból az jön le h így gyerek nélkül se megy könnyen neki és úgy hogy segítem őt akár házimunkában, akár intézni valóban. Na ez az egyik amit el kéne tudnom neki magyarázni h miből érzem ezt és gátol..


Nem érzek benne tudatosságot mert pl jó lenne ház de még egyszer nem mondta h az anyagi részét ő hogy gondolta. Annyit mond úgyis kell hitel..


Ő azt mondta h készen áll és akár de én mást érzek rajta..


2022. okt. 15. 11:26
 1/10 anonim ***** válasza:
82%

Minden no magának szül ugy kell döntenie. Mert barmikor foghatja magát, es leléphet minden pasi.

Joga van ahhoz is hogy semmit ne vállaljon otthon a báztartásbol se.

2022. okt. 15. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Na azért ez hülyeség amit írsz. Mi az h joga van??- nincs, mert közösen kell tolni a szekeret..


Akkor miért van sértődés pl ha a pasi sok év után se akar gyereket, amit tud a nő is..a pasinak nincs joga a gyerek témában első??


Nehogy már egy nőnek joga van mindenhez és ez alap, a pasi meg egy szemetlada ha mást mond, neki nincs joga

2022. okt. 15. 11:40
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Szóval jól értem az a bajod hogy kapcsolatban vagytok és te segíted vagy támogatod őt? A házimunkában miért is ne segítenél? Vagy akár néha az elintézni valókban? Te inkább ne akarj gyereket mert mindenért csak hibáztatnád miért nem old meg mindent egyedül.
2022. okt. 15. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Ès ezen mit nem tudsz elmondani? Abban mi gátol meg, hogy rákèrdezz, hogy kèpzeli a házvásárlást?
2022. okt. 15. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

4es rákérdeztem azt mondta hitel nélkül ugyse lehet venni.



De néztünk egyet neki tetszett stb még most is azt hajtogatja h miért nem vettük meg. Azt nem értette h kb ami reális hiteltörlesztő lenne meg kb az önerővel együtt tudnánk csak éppen megvenni. Azt is úgy h utána nem tudnánk semmit kezdeni vele mert nincs több pénz. És még hitelt is fizetni utána meg élni és még gyűjteni a felújításra mar nem tudnánk.. szóval így nem volt értelme megvenni

2022. okt. 15. 17:16
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Ő ezekre mit mond? Levezeted neki számokkal, hogy mennyi maradna, és nem látja be, hogy túl drága?

Vagy mi a reakciója?


Amúgy meg zsák a foltját. Te se mondod ki, hogy ennek a kapcsolatnak annyi, se gyereket, se közös házat nem akarsz. Ő se mondja ki, hogy mit és hogyan akar megvalósitani, csak félmondatokkal dobálózik.


Mikor lesz gyerek? Majd.

Miből vesszük meg? Valahogy megoldódik.


Ezért nem haladtok előre. Vártok a másikra, hogy megoldja. Q valósággal szembenézni meg nem akartok.


A házra: tegyetek félre minden hónapban annyit, amennyi a törlesztő lenne. Három vagy hat hónap után kérdezz rá, hogy ő hogy látja, lehet-e így élni 15-35 évig. (Futamidő végéig.)


Te meg azt remélem érted, hogy ha a csajod terhes lesz, akkor valószínűleg 2-4 évig nem dolgozik. Nem kell egyszerre dolgoznia IS, házimunkázni, és ellátni a babát. Neki igazából csak a gyerekkel KELL foglalkoznia, ezért van otthon. Nem tisztára nyalni a lakást.


Ahogy a dolog most veletek áll, ideje lenne tiszta vizet önteni a pohárba. Se ház, se gyerek nem lesz. Jó így neki, ahogy most van, vagy elköltözik?

De ezt persze gyáva vagy meglépni. Hitegeted tovább.

2022. okt. 15. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Már azt mondta h nem egyszer mikor nem voltam otthon, elkezdett összepakolni a cuccait, de szeret ezért nem tudta megtenni..
2022. okt. 15. 18:21
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
De ezt meg is beszèltètek? Átszámoltátok? Átnèztètek rendesen az anyagiakat? Vagy te csak így magadba letisztáztad, ès elvárod, hogy megèrtse?
2022. okt. 15. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Azt mondta nem ért a pénzügyekhez
2022. okt. 15. 18:30
 10/10 anonim ***** válasza:
81%
😅 veled van mert éppen nincs jobb. Meg szerintem ez fordítva is így van. Plusz pénzetek sincs akkor minek házat venno plusz gyereket szülni
2022. okt. 15. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!