Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a véleményetek arról, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek arról, hogy a párom(56) 2 éve nem kíván szexuális életet élni velem - betegségéből kifolyólag? Beszéltük erről, nem kívánja...rákérdeztem,forduljak más férfihoz? Az volt a válasz :Igen!

Figyelt kérdés

#probléma #Megcsalás??? #Szexuális élet 50-en felül
2022. okt. 17. 20:25
 1/9 anonim ***** válasza:
91%

Nem kíván vagy nem tud?

Nem mindegy a kettő.

Ha megoldható és mindkettőtöknek megfelel akkor keress mást akivel összejársz.

Hány éves vagy?

2022. okt. 17. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
73%
Fordulhatsz másik férfihez. Most biztos fogsz kapni néhány privátot.
2022. okt. 17. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
9%

Az, hogy beteg, neked meg a bszáson jár az eszed.

Kb én is ezt mondtam volna.

2022. okt. 17. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
65%
Nem biztos hogy beteg. Ide is tomenytelen pasi jar panaszkodni hogy nem all fel a farka a felesegre mert oreg, kocer stb. De massal meg menne.
2022. okt. 17. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
95%

Mi az a betegség? Te hány éves vagy? Hány éve vagytok együtt? Nem lehet erre a kérdésre ezek nélkül válaszolni.

(Amúgy ha én megkapnám az elhajlási engedélyt ilyen koromban, mondjuk 30 év után, élnék vele.)

2022. okt. 17. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Szerintem meg biztosan lenne olyan nő, aki fel tudná ébreszteni benne a férfit. Sajnos már régóta nem te vagy az.

Egyébként az én Szerelmem is beteg, nem is fiatal, de mindig kívánjuk egymást...

2022. okt. 17. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
67%
Keress egy fiatal szeretőt a vènember mellett.
2022. okt. 18. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Válj el előbb. Ezt azért írom, mert , ha egy férfi írta volna a kérdést, az lett volna a válasz: növessz gerincet, s válj el előbb!! Nincs is kettősmérce ezen az oldalon.
2022. okt. 18. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Kedves kérdező!Azt fontos lenne tisztázni hogy mi áll a háttérben.Anno engem a férjem nem kívánt,egy idő utan neki szögeztem a kérdést,hogy velem van baja,vagy egészségügyi gondjai vannak ami miatt létrejött ez az állapot,a válasz ideges kiabálás lett részéről,mivel két helyen nem tudott teljesíteni,így inkább hazudozott.Nekem ez kétértelmű,vagy van valakije,azért megy bele könnyen hogy neked is legyen,vagy valami más van a háttérben.Próbáld megbeszélni vele mi lehet a gond,mert nem mindegy hogy mi miatt nem akar veled lenni úgy
2022. okt. 19. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!